• 1
 • 2
 • 3

Stokke® Trailz™ Komfortowy i Elastyczny Wózek

Zawsze gotowy na przygodę, Stokke® Trailz™ został zaprojektowany tak, byście mogli zaplanować rodzinny spacer w dowolnym miejscu. Teraz możecie też wybrać, czy chcecie mieć Klasyczne, czy Terenowe koła do wózka. Dzięki temu możecie błyskawicznie dostosowany wózek do waszych potrzeb!

 

Stokke® Trailz™, został stworzony po to, byście mogli przeżywać nowe rodzinne przygody. Ten wózek zabierze Was wszędzie tam gdzie chcecie - w każde miejsce, bez względu na pogodę i warunki terenowe.

Teraz, dzięki możliwości dobrania dwóch rodzajów kół przeżywanie przygód ze Stokke® Trailz™ jest przyjemniejsze niż kiedykolwiek. Możecie wybrać między Klasycznymi i Terenowymi kołami - oba rodzaje mają swój oryginalny wygląd i funkcjonalności.

 

Koła Klasyczne z charakterystycznymi białymi felgami są mniejsze i lżejsze. Wykonane z odpornych na przebicie materiałów nadają Waszemu wózkowi wyrafinowany, dostojny wygląd. Miękkie zawieszenie pozwala z kolei na przeżywanie codziennych przygód zarówno w mieście, jak i parku.

 

 

Koła Terenowe są większe, wypełnione powietrzem i uzupełnione gładkimi, czarnymi felgami. Nie tylko dodadzą Waszemu wózkowi wyrazistości, ale sprawią też, że doskonale poradzicie sobie z prowadzeniem go po trudnym podłożu. Zadowoli to zwłaszcza aktywnych rodziców, którzy uwielbiają spędzać czas spacerując po bezdrożach, ciesząc się urokami natury.

 

Opcja wyboru rodzaju kół daje szeroką możliwość wyboru rodzicom. Będziecie mieli możliwość dostosowania swojego wózka do swoich indywidualnych potrzeb.

Tak jak we wszystkich wózkach firmy Stokke®, nosidełko i siedzisko są ustawione wysoko, by umożliwić kontakt wzrokowy i interakcję między dzieckiem i rodzicem. Duża zwrotność ułatwia prowadzenie wózka, a zaawansowane zawieszenie zapewnia przyjemną podróż dla Waszej pociechy. Wybór między Klasycznymi i Terenowymi kołami oraz przestronna i wodoodporna torba na zakupy sprawiają, że Stokke® Trailz™ to doskonały wybór dla aktywnych rodzin, które kochają przebywanie na powietrzu - i to niezależnie od pogody.

 

 

Równie elastyczny, co stylowy, Stokke® Trailz™ może być wykorzystywany zarówno na wsi, jak w mieście. Wybierz koła, które są odpowiednie dla Ciebie, by cieszyć się przygodą rodzicielstwa wspólnie z całą rodziną, w każdym terenie i o każdej porze roku z nowym Stokke® Trailz™.

 

Stokke® Trailz™ będzie dostępny od 15 października w sklepach w całej Polsce.

 

Cechy podwozia Stokke® Trailz™:

 • Dostosowane do przewożenia dzieci od momentu narodzin do osiągnięcia wagi 15 kilogramów

 • Silne i wytrzymałe

 • Duże, wypełnione powietrzem gumowe opony Terenowe, lub jednolite opony Klasyczne

 • Obracające się przednie koła z możliwością blokady

 • Ergonomiczny i regulowany uchwyt, z możliwością ustawienia wysokości

 • Duży, wodoodporny koszyk zakupowy

 • Możliwość łatwego złożenia

 

Stokke® Trailz™ oferuje także szeroką gamę możliwości, aby dostosować się do zmiennych potrzeb Twojego dziecka:

 • Przestronne, bezpieczne i mięciutkie nosidełko.

 • Możliwość zamontowania jako fotelik samochodowy.

 • Bogato wyściełane siedzisko z możliwością ustawienia go z przodu lub z tyłu wózka, pasy bezpieczeństwa i regulowany podnóżek.

 • Wybór między kołami Klasycznymi i Terenowymi w celu dodatkowej możliwości dostosowania i dopasowania.

 

 

Równie elastyczny, co stylowy, Stokke® Trailz™ może być wykorzystywany zarówno na wsi, jak w mieście. Wybierz koła, które są odpowiednie dla Ciebie, by cieszyć się przygodą rodzicielstwa wspólnie z całą rodziną, w każdym terenie i w każdej porze roku z nowym Stokke® Trailz™.