• 1
  • 2
  • 3

Wishbone Bike - najlepszy prezent na Gwiazdkę!

Wishone to rower, którym można jeździć przez cały rok! Jego białe opony pozwalają na swobodną zabawę w domu. Nie trzeba się obawiać, że zabrudzi się podłoga - od teraz przedpokój stanie się prawdziwym torem dla kolarza - sprintera! A leśne i parkowe dróżki z przeszkodami nie będą stanowiły problemu. Duże koła gwarantują stabilność, ale zawsze należy uważać i mieć oko na malucha.

 

Wishbone Bike rośnie razem z dzieckiem, starcza aż do 5 roku życia i można cieszyć się nim o każdej porze roku. Ekologiczny design prosto z Nowej Zelandii zachwyca i sprawia, że ten rowerek biegowy przykuwa uwagę. Innowacyjne rozwiązanie 3w1 pozwala na aktywną zabawę przez długi czas.

 

Rama Wishbone daje możliwość rozpoczęcia przygody w wersji na trzech kołach już dla dzieci od pierwszego roku życia. Wraz ze wzrostem i nowymi umiejętnościami malucha demontujemy trzecie koło i zamieniamy Wishbone w klasyczną dwukołową biegówkę. Mniej więcej koło 4 lub 5 roku życia, kiedy rama staje się za mała, możemy ją odwrócić i przystosować rowerek dla starszaka. Wysokość siodełka jest regulowana, a jego przedział wynosi: 29-45 cm. Mimo topornego wyglądu, całość w cale nie jest bardzo ciężka, waga w wersji trójkołowej wynosi 5,4 kg, a dwukołowej 3,9 kg. Montaż jest banalny, dwie ręce i śrubokręt w zupełności wystarczą. 

 

Środowisko jest dla Ciebie ważne? Rowerek jest wykonany z drewna rosnącego na ekologicznych plantacjach i klejony oraz wykończony materiałami ekologicznymi. Świetny karton, w którym przyszedł do nas również jest eko!  

 

Wersja trójkołowa jest fajnym rozwiązaniem, bo dziecko szybko rozumie o co chodzi w zabawie, która polega na odpychaniu i kierowaniu własnym pojazdem. Od pierwszych dni nauki Wishbone Bike był hitem i całkiem nieźle się wybiegaliśmy ;). Córce z łatwością przyszło prowadzenie, bo wszystko chodzi lekko i zwinnie. Koła skręcają się maksymalnie do 30 stopni, nie ma obawy że dziecko gwałtownie upadając uderzy się kierownicą w brzuszek. 

 

Cena nie jest mała (około 800zł), ale rowerek jest świetnej jakości i starcza aż do 5 lat, więc uważam że warto.

Może będzie to dobry pomysł na Mikołajki lub Gwiazdkę od całej rodziny?