• 1
  • 2
  • 3

Tripp Trapp - Twoje osobiste krzesełko

Krzesła Tripp Trapp będą teraz dostępne z możliwością wygrawerowania imienia, tak, by krzesło które rośnie razem z dzieckiem, było dla niego wyjątkowe. Wygrawerowany napis zapewni wyjątkowy efekt na lata.

 

Twoje dziecko jest jedyne w swoim rodzaju, więc podaruj mu coś równie wyjątkowego. Do szerokiej gamy kolorów i akcesoriów, Stokke® z przyjemnością dodaje możliwość wygrawerowania imienia dziecka na oparciu krzesła Tripp Trapp®.

 

Jedną z pierwszych decyzji jakie muszą podjąć przyszli rodzice, jest wybór imienia dla tej drobnej istotki, która zmieni w diametralny sposób ich życie. Krzesło Tripp Trapp® z wygrawerowanym imieniem to doskonały sposób, aby pokazać dziecku, że zostało ono wykonane tylko dla niego.

  

Imię, które ma znaleźć się na krzesełku zostanie laserowo wygrawerowane na jego oparciu. Może być ono użyte zarówno jako górne i dolne oparcie Tripp Trapp®. Na wygrawerowane miejsce nakładany jest następnie specjalny olej, który sprawi, że drewno przez długie lata będzie wyglądało równie dobrze.

 

Tripp Trapp® - Krzesło, które rośnie razem z dzieckiem. ™ Od urodzenia.

 

Tripp Trapp® to jeden z najbardziej rozpoznawalnych skandynawskich projektów. Od momentu zaprojektowania w 1972 roku, przez Norwega Petera Opsvika, miliony dzieci czerpało przyjemność z posiłków, rysowania, zabawy i dorastania w krzesłach Tripp Trapp®. Dzisiaj, tak jak wtedy, regulowane krzesło zapewnia swobodę, dzięki możliwości ustawienia głębokości i wysokości siedziska oraz podnóżka. Krzesło ustawione w odpowiedniej pozycji, zapewnia Twojemu dziecku wygodę i ergonomię siedzenia, niezależnie od wieku.