• 1
  • 2
  • 3

Świętujemy 10 milionów krzesełek Tripp Trapp® wyprodukowanych od 1972 roku!

Stokke® z dumą ogłasza , że wyprodukowało sto milionów krzesełek Tripp Trapp® . By to uczcić Stokke wprowadza Kolekcję Jubileuszową Tripp Trapp® Limited Edition, wykonaną z matowego drewna dębowego, ozdobionego wyrafinowanymi detalami.

Zaprojektowane w Norwegii w 1972 roku, krzesełka które dorastają razem z dziećmi, zrewolucjonizowały całą tę kategorię produktów. Tripp Trapp® to prawdziwa ikona, która jest dziś tak samo istotna, jak przed czterdziestoma laty.

 

Co jest niezwykłego w Tripp Trapp®?

Tripp Trapp® to jeden z najbardziej rozpoznawalnych skandynawskich projektów. Od chwili zaprojektowania przez słynnego Norwega Petera Opsvika w 1972 roku, miliony dzieci cieszyło się posiłkiem, bawiło się i dorastało siedząc na krzesełkach Tripp Trapp®. Sentyment do ulubionych krzeseł nie opuścił dorosłych już ludzi, więc przekazywali je swoim dzieciom. Było to możliwe dzięki wytrzymałości i jakości wykonania, co umożliwia korzystanie z nich przez całe pokolenia.

Legendarne już krzesło nieustannie zajmuje czołowe miejsce na liście bestsellerów i w tej chwili jest dostępne w ponad 80 krajach świata. Istnieje możliwość zobaczenia go w sklepach koncepcyjnych zlokalizowanych od Nowego Jorku aż po Seul. Dzięki prostemu, ponadczasowemu wykonaniu, Tripp Trapp® regularnie pojawia się w międzynarodowych mediach. Innowacyjny wygląd i funkcjonalność zapewnia Tripp Trapp® ważną pozycję w ekspozycjach takich muzeów jak np. MoMa w Nowym Jorku.

 

Historia projektu będącego znakiem firmowym krzesła Stokke™ Tripp Trapp®.

W 1972 roku Peter Opsvik dostrzegł, że jego dwuletni synek Tor wyrósł już ze swojego wysokiego krzesełka, a jednocześnie nigdzie nie znalazł takiego, które pozwalałoby synowi siedzieć komfortowo na wysokości stołu z resztą rodziny. Ta obserwacja sprawiła, że Opsvik zrewolucjonizował postrzeganie kategorii wysokich krzesełek dla dzieci, tworząc rozwiązanie które sprawiło, że niezależnie od wieku, dzieci mogą wygodnie
siedzieć przy rodzinnym stole. Tripp Trapp® powstał z miłości i potrzeby by Tor, a także inne dzieci na świecie dostały krzesełko na lata, które będzie wraz z nimi dorastać.

Dziś, tak jak wtedy, funkcjonalny projekt umożliwia całkowitą swobodę ruchu, dzięki regulacji zarówno wysokości jak i głębokości siedziska oraz podstawki na stopy. Krzesło ustawione poprawnie jest gwarancją, że Twoje dziecko siedzi we właściwej pozycji, niezależnie od wieku. Klasyczne krzesełka są zrobione z najwyższej jakości europejskiego drewna.

Kluczem do sukcesu jest ponadczasowość, jakość wykonania i fakt, że krzesełko rośnie wraz z dzieckiem, umożliwiając mu spędzanie wspólnych chwil przy rodzinnym stole, gdzie czynnie bierze udział w rozmowach i innych aktywnościach. To jak dziecko siedzi przy stole i w jaki sposób bierze udział w interakcji z rodziną, ma nieocenione znaczenie dla jego rozwoju. Przeczytaj wskazówki o tym jak komunikować się ze swoim dzieckiem i jak w najlepszy sposób wchodzić z nim w interakcję, tak aby mogło ono poznać nowe smaki oraz rozwinąć swoją kreatywność i umiejętności ruchowe na: www.stokke.com/tripptrapp.

 

Wysokiej jakości rzemiosło to precyzja i dbałość o detale. W tym duchu Stokke® włożyło dodatkowy i ogromny wysiłek w Jubileuszową Kolekcję, aby stworzyć coś absolutnie niezwykłego, co byłoby ukoronowaniem tej wyjątkowej okazji.

 

Dla Kolekcji Jubileuszowej, projektanci wybrali wyjątkowe drewno dębowe, które zostało uzupełnione matowym lakierem, dla podkreślenia jakość i struktury drewna. Dwa nowe kolory lakieru, zostały skomponowane wyjątkowo dla tej kolekcji. Dla zwiększenia ekskluzywności krzesła, dodaliśmy specjalne, ręcznie wykonane, modne metalowe detale wykończone w kolorze różowego złota, lub stali. Każdy Tripp Trapp® będzie posiadał unikatowy numer od 1 do 2000 oraz własnoręcznie wyrytą sygnaturę samego Petera Opsvika.

 

Limitowana Edycja poduszki do Tripp Trapp® jest wykonana z naturalnego lnu OEKO-TEX®, o standardzie 100, przy tylko 4000 poduszkach dostępnych na rynku. Odwróć poduszkę na drugą stronę, aby wybrać między dwoma klasycznymi kolorami: Natural Beige i Stone Grey. Poduszka to nieopisany komfort dzięki większej ilości wyściółki. Pasuje zarówno do krzesełka, jak i do Baby Set.

Kolekcja Jubileuszowa Tripp Trapp Limited Edition – 18 październik 2016 – chwilowo zapasy wyczerpane.

 

 

Kolekcja:

 

  • Tripp Trapp® White Oak– 2000 oznakowanych krzeseł dostępnych globalnie, z ekskluzywnym wykończeniem o kolorze stali.

  • Tripp Trapp® Black Oak – 2000 oznakowanych krzeseł dostępnych globalnie, z ekskluzywnym wykończeniem o kolorze różowego złota.

  • Poduszka Tripp Trapp – wykonana dwustronne dla wszechstronnego użytku.