• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Moda na wygodę jest ostatnio na topie, sportowe obuwie nosimy do sukienek i eleganckich garniturów. Dzisiaj pokazujemy Wam ulubione buty marki Nike, które znajdziecie w Spartoo

Uwielbiamy markę i większość modeli New Balance! Doskonałe wzornictwo, ponadczasowe fasony i wygoda to cechy charakteryzujące obuwie tej firmy. Nie możemy się zdecydować, które wybrać?

Właśnie szukamy fajnych botków na wiosnę, z pomocą przychodzi nam duży wybór w Spartoo. Wpadły nam w oko trzy ciekawe modele.

Lada moment zaczyna się sezon na rodzinne uroczystości: chrzciny komunie, śluby i wesela. Wysokie czółenka to klasyczne obuwie na ważne okazje, ale my w tym sezonie zamieniamy je na równie eleganckie baleriny.

Lekko "topotne" sandałki to hit ostatnich sezonów, który mocno lansują między innymi blogerki modowe - na przykład Jessica Mercedes. 

Odpowiednie i wygodne  buty dziecięce to ciężki orzech do zgryzienia dla wielu rodziców. Pogodzenie wielu wymagań w znalezieniu idealnej pary staje się często niezwykle trudnym zadaniem. 

Myślami jesteśmy już przynajmniej w kwietniu! Marzy nam się wiosenne słońce, pierwsze pąki krzewów i śpiew ptaków podczas przyjemnego spaceru. A skoro mowa o długich spacerach, będą potrzebne będą wygodne trampki.