Właśnie szukamy fajnych botków na wiosnę, z pomocą przychodzi nam duży wybór w Spartoo. Wpadły nam w oko trzy ciekawe modele.

Lada moment zaczyna się sezon na rodzinne uroczystości: chrzciny komunie, śluby i wesela. Wysokie czółenka to klasyczne obuwie na ważne okazje, ale my w tym sezonie zamieniamy je na równie eleganckie baleriny.

Lekko "topotne" sandałki to hit ostatnich sezonów, który mocno lansują między innymi blogerki modowe - na przykład Jessica Mercedes. 

Odpowiednie i wygodne  buty dziecięce to ciężki orzech do zgryzienia dla wielu rodziców. Pogodzenie wielu wymagań w znalezieniu idealnej pary staje się często niezwykle trudnym zadaniem. 

Myślami jesteśmy już przynajmniej w kwietniu! Marzy nam się wiosenne słońce, pierwsze pąki krzewów i śpiew ptaków podczas przyjemnego spaceru. A skoro mowa o długich spacerach, będą potrzebne będą wygodne trampki.

Zima w tym roku nie dokazuje, zamiast śniegu mamy deszcz - więc odstawiamy na bok modne kozaki, a wskakujemy w kalosze!

Kolaboracja marki Reebok Classic i ikony współczesnej muzyki Kendricka Lamara przyniosła długo wyczekiwany efekt w postaci nowej odsłony kultowych sneakersów Club C. Premiera butów zgrywa się z najnowszym albumem artysty, w którym on sam mierzy się z tematem niesprawiedliwości społecznej.