Jesienna odsłona kolekcji adidas Originals by Rita Ora

Rita Ora już trzeci sezon inspiruje adidas Originals. Królowa kolorów, pozytywnej energii i zabawy, tym razem zabiera nas w świat kolorowanek z dzieciństwa. Hipnotyczne linie i zakamuflowane na tkaninach wskazówki niczym kalejdoskop wciągają w wielobarwny świat. Oto „Colour Paint” – pierwsza odsłona jesiennej kolekcji adidas przygotowana we współpracy z brytyjską wokalistką.

 

W każdej propozycji dla adidas Originals Rita Ora akcentuje swoje osobowość i styl. W kolekcji „Colour Paint” piosenkarka wróciła wspomnieniami do nonogramów, czyli malowania cyframi. Długie, zwiewne sukienki, szerokie spodnie i bluzy zdobią wyraziste wzory podzielone na pola wypełnione cyferkami. Niczym w kolorowance, w której dany obszar należy wypełnić odpowiednimi barwami. Propozycje te w idealny sposób odzwierciedlają artystyczną duszę wokalistki. Motyw „kolorowania cyframi” możemy zobaczyć w dwóch odsłonach. Pierwsza z nich to „czyste płótno”, pole do kreatywnego wykorzystania, czyli czarne kontury bez wypełnienia. Wersja druga została już wzbogacona o kolory. Powstałe florystyczne wzory idealnie wpasowują się w sportową stylistykę kolekcji.

 

Kolorem dominującym w kolekcji jest ciemny amarant. Został on użyty jako baza i połączony z kolorowym printem. Zastosowano go również w detalach z kontrastującymi czarno-białymi wzorami.

 

W pierwszej jesiennej odsłonie dominują klasyczne fasony adidas Originals z akcentami retro. Długie, szerokie spodnie w połączeniu z krótkim topem czy rozpinaną bluzą firebird, tworzą stylizacje wprost z lat 90. Zobaczymy również krótkie bluzy, topy z golfem, legginsy, spodnie culotte i obszerne bluzy z kapturem. Kolekcje uzupełniają ponadczasowe obuwie Stan Smith i Superstar w wersji z motywem przewodnim. Warto również zwrócić uwagę na akcesoria w postaci zadrukowanego, amarantowego plecaka, przeźroczystej torebki z cyfrowymi akcentami czy klasycznej czapeczki z daszkiem.

 

Kolekcja „Colour Paint” dostępna będzie od 18 sierpnia w sklepach stacjonarnych adidas oraz za pośrednictwem strony internetowej:


www.adidas.pl/originals_by_rita_ora