DAVID BECKHAM I KEVIN HART ZNÓW RAZEM W NOWEJ KAMPANII H&M

David Beckham, jedna z największych światowych ikon oraz znany na całym świecie aktor komediowy Kevin Hart znów wystąpią razem w nowej kampanii H&M Modern Essentials selected by David Beckham. Film o ich wspólnej podróży jest kontynuacją fabuły wcześniejszej reklamy, w której Kevin przygotowuje się do odegrania roli Davida w filmie biograficznym. W nowej reklamie, w której obaj występują w jednakowych ubraniach z kolekcji jesień/zima 2016, Kevin kontynuuje plan zagrania głównej roli w “I, Beckham: The Musical”.

 

Reklamę będzie można obejrzeć na hm.com od 26 września.

 

– Współpraca z Kevinem w ramach kampanii H&M była tak doskonała, że musieliśmy nakręcić kolejną część. Tym razem historia jest jeszcze ciekawsza. Dobrze się bawiliśmy przy jej filmowaniu i mam nadzieję, że wszystkim się spodoba – mówi David Beckham.

– Bardzo się cieszę, że po raz kolejny mogliśmy pokazać światu to, co właściwie wszyscy wiedzą, a mianowicie, że to ja jestem prawdziwą inspiracją dla stylu Davida Beckhama. On mnie naśladuje we wszystkim – mówi Kevin Hart.

 

W nowym filmie reklamowym David i Kevin jadą samochodem z Los Angeles do Las Vegas na spotkanie z finansistami, którzy mają zapewnić fundusze na nowy musical. W czasie podróży Kevin coraz bardziej wczuwa się w swoją rolę. David i Kevin występują w filmie w dwóch stylizacjach z nowej kolekcji: w zapinanej na suwak kurtce pilotce z kołnierzem z imitacji futra noszonej z golfem oraz w swetrze w szerokie pasy.

 

– David i Kevin świetnie prezentują się w ubraniach z tej kampanii. Modern Essentials jest kolekcją dla mężczyzn ceniących sobie doskonały, indywidualny styl w każdej sytuacji. Kurtka pilotka i sweter w paski są teraz niezbędne w garderobie każdego mężczyzny – mówi Andreas Löwenstam, szef projektów działu męskiego H&M.

 

Obecna kampania H&M, podobnie jak i dwie wcześniejsze z udziałem Davida Beckhama, została wyreżyserowana przez Fredrika Bonda. W maju David zamieścił na Instagramie zdjęcie z planu filmowego w okolicach Los Angeles, ujawniając tym samym dalszą współpracę z Kevinem w nowej kampanii.

 

 

Kolekcja Modern Essentials selected by David Beckham na jesień/zimę 2016 będzie dostępna od 29 września w sklepach H&M.