Pharrell Williams i adidas Originals prezentują kolekcje „Hu”

Tej jesieni adidas Originals i Pharrell Williams prezentują kolekcję „Hu”, która ma połączyć wszystkich ludzi na świecie za pośrednictwem miłości, pasji, energii i koloru. Produkty zdobią wymowne napisy w kilku językach, flagi oraz elementy o charakterze etnicznym. 

 

W lipcu Pharrell Williams zaprezentował ozdobione napisem „Human Race” żółte NMD. Była to zapowiedź pełnej kolekcji „Hu”, która już pod koniec tego miesiąca pojawi się w sklepach adidas na całym świecie.

 

„Hu” = człowieczeństwo, ludzka rasa, ludzki rodzaj, ludzki gatunek – mówi amerykański muzyk. Kolekcja zainspirowana jest kolorami. Ludzie na całym świecie różnią się od siebie pod wieloma względami, mają inną barwę skóry, odmienne rysy twarzy, mówią innymi językami. Mimo to, wszyscy jesteśmy ze sobą powiązani.

 

Temu właśnie dedykowana jest kolekcja Williamsa, w skład której wchodzą oversize’owe bluzy i kurtki, spodnie, a także topy ozdobione wielokolorowymi flagami oraz hasłami w językach angielskim, francuskim i japońskim. Uzupełnieniem linii jest bardzo popularny w ostatnim czasie model obuwia NMD.

 

Wraz z wprowadzeniem „Hu” amerykański muzyk i producent chce rzucić nowe światło na komunikacje na świecie, pokazać historie i tradycję ludzkości – język, narodowe święta, ale i spuściznę przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Dlatego też do zaprezentowania kolekcji zaprosił rdzennych Amerykanów z Dakoty Północnej.

 

„Hu” łączy w sobie najnowsze rozwiązania adidas oraz wizję Williamsa. Perełkami kolekcji są rozpinana kurtka oraz anorak z suwakiem, posiadające odblaskowe elementy. Zaprezentowane w lipcu żółte NMD powracają w poszerzonej kolorystyce: czerni, czerwieni, zieleni oraz błękitu z charakterystyczną dla tego modelu pianką Boost™ oraz cholewką z elastycznego materiału Primeknit.

 

 

Kolekcja „Hu” będzie dostępna już od 29 września w sklepach adidas na całym świecie oraz za pośrednictwem strony internetowej: http://www.adidas.pl/pharrell