Najładniejsze czarne czółenka

Do biura, na ważną uroczystość, czy na co dzień dla kobiet ceniących ponadczasową elegancję - damskie czółenka to zawsze dobry wybór, by nie popełnić modowego faux pas. Sprawdźcie nasze wybory ze sklepu Spartoo na zbliżającą się jesień.

 

Aby podążać krok w krok za modą, wybierz czółenka z kolekcji marki Ravel. Zgrabny obcas o wysokości 10 cm wysmukli Twoją figurę i wyniesie Cię na szczyty mody. Klasa sama w sobie!  

 

Eleganckie czółenka Tm75mmpth Plain Pump to propozycja marki Rockport. Czółenka wykonane są ze skóry w kolorze czarnym. Czółenka te mają obcas o wysokości 7 cm i podeszwę z kauczuku. Apogeum kobiecości...  

 

 

Jesteś typową working girl, lubisz modę, a może łączysz obie te cechy? Na pewno nie oprzesz się urokowi czółenek z kolekcji marki Fericelli. Ładny czarny kolor oraz doskonałej jakości skóra to podstawowe atuty tych czółenek. Czółenka posiadają podeszwę ze skóry oraz obcas o wysokości 10 cm. Satysfakcja stuprocentowa!  

 

Jak tu nie ulec czarowi czółenek Camara z kolekcji marki Bata! Czółenka te wykonane są ze skóry, podoba nam się ich czarny kolor. Zgrabny obcas, mierzący 12 cm to gwarancja stylu, a syntetyczna podeszwa to komfort chodzenia. Marzenia się spełniają!  

 

Jak tu nie ulec czarowi czółenek Sumateria z kolekcji marki Betty London! Te skórzane czółenka w kolorze czarnym szybko okażą się niezastąpione. Komfort codziennego użytkowania gwarantuje wykonana z syntetyku podeszwa. Satysfakcja stuprocentowa!

 

Spartoo to kopalnia modnego obuwia dla całej rodziny, zaglądajcie do niego regularnie!