Luksusowe torebki na jesień

Od dawna wyznajemy zasadę, że mniej znaczy więcej. Kupujemy mniej, oszczędzamy i wybieramy produkty droższe, ale takie które starczą nam na lata. Tej jesieni poszukujemy zgrabnych torebek, ale nie możemy zdecydować się na nic konkretnego. Przeszukujemy więc asortyment sklepu Spartoo, zapraszamy chodźcie z nami!

 

Ta syntetyczna torba, to propozycja z kolekcji marki Ralph Lauren. Ulegamy czarowi modelu o nazwie Milford Olivia z uwagi na jego ładny czarny kolor. Niezbyt obszerne wymiary czynią z tej torby idealny dodatek na co dzień.  

 

Torebka na ramię, proponowana przez markę Vivienne Westwood, wykonana została ze skóry. Ładny czarny kolor wyróżnia prezentowany tu model spośród innych projektów tej marki. Klasyczny i jednocześnie nowoczesny design tej torby, doda charakteru Twojemu wizerunkowi.  

 

Marka Furla proponuje w swojej kolekcji torbę na ramię, wykonaną ze skóry. Ulegamy czarowi modelu o nazwie Perla z uwagi na niebanalny brązowy kolor. Klasyczny i jednocześnie nowoczesny design tej torby, doda charakteru Twojemu wizerunkowi.  

 

Wystarczy zobaczyć, aby się zakochać! Mowa o tej fantastycznej torbie na ramię, zaprojektowanej przez markę Paul & Joe. Torba Petunia podoba się nam z uwagi na ciekawy beżowy kolor. Idealne wymiary pozwolą na zapakowanie do niej wszystkich niezbędnych rzeczy.  

 

okaże się nieoceniona w codziennej eksploatacji!

 

Kusi nas Ralph Lauren, co myślicie? Pogrzebiemy jeszcze trochę w Spartoo może znajdziemy coś jeszcze ;)?