Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów images/art/moda/reebok4 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Reebok prezentuje nową kolekcję kobiecą na sezon jesień-zima 2016

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów images/art/moda/reebok4 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Siła jest kobietą! Każdego dnia kobiety na całym świecie udowadniają, że mogą trenować równie intensywnie jak mężczyźni. Dzięki temu mogą czuć się wolne, a jednocześnie rozwijać się w sferze fizycznej, mentalnej i psychicznej.

Wolność przejawia się nie tylko w nieograniczonych możliwościach treningu, ale manifestuje się w dowolności wyboru sportowego outfitu, co potwierdzają ambasadorki nowej kolekcji kobiecej marki Reebok – Zosia Ślotała, Kamila Szczawińska, Karolina Erdmann i Agata Pietroszek.

 

Ćwicząc dajesz z siebie wszystko, każdego dnia przekraczasz swoje granice stając się lepszą wersją samej siebie. Przy tym chcesz czuć się i wyglądać kobieco, co manifestujesz swoim sportowym lookiem.

 

W ten sposób narodził się trend fitness fashion, który z Nowego Jorku rozlał się po całym świecie. Stroje fitnessowe przestały być kojarzone wyłącznie z czarnymi legginsami zakładanymi na trening. Dzisiaj odzież sportowa daje nieograniczone możliwości łączenia kolorów, krojów i stylów, co zauważyli nawet najbardziej znani projektanci podejmując kolaboracje z markami sportowymi czy tworząc swoje autorskie linie sportowo-casualowe. Co równie ważne, trend ten podkreśla niczym nieskrępowaną wolność w wyborze fitnessowego looku, który będzie pasował zarówno jako strój treningowy, na weekendowy spacer czy spotkania ze znajomymi i rodziną

 

Do tego trendu nawiązuje najnowsza kolekcja kobieca marki Reebok. Ubrania podkreślą naturalne piękno każdej kobiety i jednocześnie zapewnią najwyższy komfort przy najbardziej wymagających treningach. Marka Reebok na sezon jesień-zima 2016 proponuje dwie linie sportowych ubrań –Run Wild i Mix It Up.

 

  • Run Wild – to kolekcja inspirowana naturą. Jest w niej dzikość, która przemawia do naszych pierwotnych instynktów, które mówią nam, że możemy więcej, szybciej, bardziej. W tym sezonie na biegowej odzieży znalazły się grafiki nawiązujące do otaczającej nas przyrody oraz drapieżnych zwierząt. Nieważne gdzie trenujesz – nowa kolekcja Reebok pozwoli Ci uwolnić Twoją pierwotną i dziką naturę!

  • Mix It Up – to kolekcja pozwalająca na zabawę ubraniami. Wystarczy kilka produktów by stworzyć wiele niepowtarzalnych zestawów, w których będziesz dobrze czuła się w klubie fitness, a także podczas spaceru czy spotkania ze znajomymi. Dzięki niemu podkreślisz swój indywidualny fitnessowy look!

 

Ambasadorkami kolekcji w Polsce zostały kobiety znane ze swojej aktywności fizycznej – Zosia Ślotała (joga), Kamila Szczawińska (bieganie), Karolina Erdmann (joga) i Agata Pietroszek (bieganie, Spartan Race). Choć wszystkie intensywnie trenują, dzięki ubraniom z kolekcji marki Reebok mogą czuć się kobieco i wyrazić swój indywidualny styl.

 

Kolekcja dostępna w sklepach własnych Reebok w całej Polsce oraz na www.reebok.pl od 24 października 2016r. 

 

{gallery}images/art/moda/reebok4{/gallery}