Moda na sportowe obuwie do każdej stylizacji

Moda na wygodę jest ostatnio na topie, sportowe obuwie nosimy do sukienek i eleganckich garniturów. Dzisiaj pokazujemy Wam ulubione buty marki Nike, które znajdziecie w Spartoo

 

Prosimy zapiąć pasy: linie lotnicze Nike zabiorą nas w podróż do krainy najnowszych trendów. Nowy model super modnych trampków gotowy do startu! Najwyższej jakości skóra i tkanina oraz różowy kolor zasługują na specjalne wyróżnienie. Model Classic Cortez Suede W ma wyściółkę z tkaniny, podeszwa jest kauczukowa. Niezastąpione buty na tę porę roku.

Kolejna propozycja od Nike - w swojej aktualnej kolekcji sportswear te szykowne trampki. Ładny biały kolor oraz cholewka wykonana z syntetyku i tkaniny to gwarancja dobrego wyglądu i komfortu użytkowania. Podeszwa modelu Air Huarache Run Ultra Junior zrobiona jest z kauczuku, wyściółka jest tekstylna. Potrzebujesz więcej argumentów? Wystarczy przymierzyć, żeby się zakochać!

Air Max Thea to super modne trampki. Jednocześnie komfortowe i ładne, buty te mają cholewkę zrobioną ze skóry oraz ciekawy różowy kolor. Model ten posiada wyściółkę z tkaniny, podeszwa jest kauczukowa. Niezastąpione buty na tę porę roku.