Sielanka na farmie #janodnadziendziecka

Pobudzanie kreatywności u dziecka we wczesnych latach jest bardzo ważne. Wspólne spędzanie czasu, poznawanie nowych miejsc, czy odgrywanie scen wpływa na wszechstronny rozwój malucha. Jak znaleźć sposób na połączenie zabawy z nauką? Oto nasz pomysł, który możecie wykorzystać na ciekawe spędzenie nadchodzącego Dnia Dziecka.

 

Po raz setny zastanawiasz się jak zaplanować aktywny dzień dla Twojej pociechy? Wszystkie place i sale zabaw są już Wam znane, a okoliczne atrakcje zwiedziliście zeszłego lata. Szukasz interesującego pomysłu by zaplanować 1 czerwca? Na pewno w Waszej okolicy znajdują się wsie, takie z daleka od głównej drogi, gdzie słuchać tylko śpiew ptaków i szum drzew. Zapakujcie kanapki, kocyk i ruszajcie!

 

Pokaż dziecku jak wyglądają zwierzęta na farmie lub jak rolnik dba o pole. Wydawałoby się, że tak zwyczajne miejsce, a jednak kryje w sobie wiele atrakcji. Domowi pupile nie są już tak ciekawi jak krowa, kury, czy króliki - prawda? Wspólnie rozwiążecie zagadki skąd się biorą jajka i mleko. Może nawet uda się załatwić przejażdżkę traktorem?

 

Po tak intensywnie spędzonym dniu warto pielęgnować wspomnienia w domowym zaciszu. Pomocne będą zabawki, które rozwijają kreatywne myślenie np. farma kolejka drewniana Janod. Ogromny wybór postaci i aż 54 elementy pozwalają na tworzenie niepowtarzalnych historii i odgrywanie scenek, które dziecko widziało na wycieczce. W zestawie znajdują się: pociąg z lokomotywą i wagonami, tory i mostek, postacie rolników i zwierząt, traktor z przyczepą oraz pudełko w kształcie wiejskiego domku. Uwielbiamy drewniane zabawki, bo wpływają na poczucie estetyki u dziecka i cieszą oko. Ponadto ćwiczą małe rączki i pomagają w rozwoju manualnym i motorycznym. Godziny zabawy gwarantowane, a dziecko szybko się nie znudzi!

 

Post powstał przy współpracy z marką Janod, którą znajdziecie na www.janod.pl i www.fb.com/JanodPolska