Wyprawka - przytulnie i funkcjonalnie

Są rzeczy, które sprawdzają się przy maluchu kilka lat. Prezentujemy Wam nowości z kolekcji Lodger i super funkcjonalne krzesełko Stokke Tripp Trapp, które posłuży od niemowlaka do starszaka!

Mądre zakupy to nie lada wyzwanie. Ślepe wpisywanie w google słowa "wyprawka" to najczęstszy błąd młodych rodziców, bo znajdą tam rzeczy najniższej jakości takie, które po około 3 miesiącach użytkowania nadadzą się do śmieci. Zliczając nowe zakupy co kwartał, tworzy się niezła sumka. Czy nie lepiej zainwestować więc w produkty droższe, ale na lata i nawet dla kolejnego dziecka?

 

Uwielbiamy marki, które są przytulne dla dzieci, a funkcjonalne dla rodziców, a Lodger i Stokke z pewnością takie są.

 

Wszystkie akcesoria "łóżeczkowe" pochodzą z nowej kolekcji Lodger. Najwyższa jakość, ergonomiczność oraz wyjątkowe wzornictwo to cechy, jakimi charakteryzują się akcesoria dla dzieci zaprojektowane przez tą holenderską firmę. Do najważniejszych atutów tej marki należy fakt, że kładzie ona ogromny nacisk na bezpieczeństwo i komfort, dzięki czemu ich produkty są delikatne, miłe i piękne.


Odzież, buciki oraz dodatki z ich kolekcji każdorazowo wykonywane są przy zastosowaniu wysokogatunkowych oddychających materiałów, które umożliwiają regulację ciepłoty ciała i pozwalają dziecku cieszyć się dobrym samopoczuciem. Sztandarowym wyrobem marski Lodger są tzw. otulacze oraz rożki, które pozwalają utulić dziecko do snu i zapewnić mu odpowiedni poziom ciepła, doskonale sprawdzając się także w wózkach czy łóżeczkach w trakcie snu. Przygotowany przez markę asortyment jest bardzo szeroki, a znajdziecie w nim m. in.: nosidła ergonomiczne, chusty - otulacze, ocieplacze na ręce (mufki), śpiworki do spania, śpiwory do wózków i fotelików samochodowych, pieluchy i pieluszki, prześcieradła, ręczniki, buciki, kombinezony, body, koce, szaliki, czapki. Wykorzystanie wysokogatunkowych tkanin to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu dla delikatnej skóry maluszka oraz wytrzymałości na długie wspólnie spędzane chwile. 

Całą kolekcję Lodger znajdziecie na www.muppetshop.pl

 

Stokke Tripp Trapp to krzesełko, które rośnie razem z dzieckiem. Stworzone w 1972 roku, krzesło Tripp Trapp® zrewolucjonizowało rynek krzesełek dla najmłodszych. Zaprojektowane tak, aby pasować do każdego stołu, pozwala dziecku znaleźć się w centrum rodziny i rozwijać u Twojego boku. Inteligentny, dopasowujący się do Waszych potrzeb design, umożliwia swobodę poruszania się dzięki siedzisku i podnóżkowi, o regulowanej głębokości i wysokości. Kiedy odpowiednio dopasowane, zapewnia dziecku wygodną, w pełni ergonomiczną pozycję siedzącą w każdym wieku. Na zdjęciach zobaczycie krzesełko z Newborn Set - czyli w wersji dla najmłodszego dziecka 0-6 miesięcy. Zgrabne "jajeczko" zapewnia maluszkowi ergonomiczną, wygodną pozycję. Pozwala na interakcje i bliskość  z otoczeniem już od chwili narodzin. 

 

Krzesełko Tripp Trapp wraz ze wzrostem dziecka przekształca się, tak by służyć nawet dorosłemu. Na początku podajemy pierwsze pokarmy w Newborn set, by po latach Tripp Trapp było krzesełkiem do szkolnego biurka.

 

W kolejnej sesji pokażemy Stokke Tripp Trapp w wersji Baby Set - od 6 do 24 miesięcy.

www.stokke.com