Bądź zawsze przygotowana!

Codzienny spacer z dzieckiem jest bardzo istotny, dlatego bądź zawsze przygotowana na każdą "niespodziankę" i niezależnie od trudności ciesz się wspólnie spędzonym czasem. Chcecie poznać jakie są nasze sposoby na pokonanie nieprzewidzianych problemów na spacerach?

 

Przykładowe problemy:

 

1. Trudny teren : kiedy nogi poniosą Cię kilka kilometrów od domu w nieznane, a tu nagle ktoś "zwinął asfalt". Jeśli jesteś osobą, która nie boi się spacerów po leśnych bezdrożach to porządny wózek z pompowanymi kołami jest podstawą. Od niedawna testujemy Stokke Trailz i dajemy mu nieźle w kość. Idealnie spisuje się nie tylko na parkowych alejkach, ale również na trawie, kamienistej plaży, czy polnych drogach. Niedługo obszerna recenzja tego modelu, ale już dziś bez wahania możemy polecić go osobom które nie boją się trudnych i dalekich tras!

 

2. "Niespodzianka" w pieluszce : pojawia jak zwykle w najmniej odpowiednim momencie. U znajomych z idealnie białą kanapą, czy właśnie na spacerze. I cóż z tego, że masz ze sobą tysiąc mokrych chusteczek, dziesięć pampersów, czy nawet kocyk. Przydałoby się coś nieprzemakalnego, które szybko się wyczyści i najlepiej pomieści akcesoria do przewijania, te wymagania spełnia zestaw do przewijania Lassig. Z jego pomocą możesz spokojnie położyć maluszka na ziemi, czy pięknej sofie bez obawy ubrudzenia. Dodatkowo ma on wiele kieszonek na drobiazgi i uchwyt, dzięki któremu można zawiesić go nawet na ramie wózka. Nieźle przemyślane co?

 

3. Nuda : piękne widoki, fajna pogoda, miłe towarzystwo (mamy ;) ), ale i tak jest nudno! Naszym rozwiązaniem jest zabawka na pałąk - np. pies Ninos od Les Deglingos. Zabawka z sensorycznymi elementami i o świetnym wyglądzie. 

 

4. Skaleczenie : Ile razy rozbite kolano i otarte łokcie były powodem szybkiego powrotu do domu wraz z morzem łez? Dlatego zawsze mamy w torbie podręczną apteczkę Lassig, a w niej wodę  utlenioną w żelu, plasterki, gaziki, bandaż i małe nożyczki. 

 

5. Zbyt duża ilość rzeczy : nasza zasada pakowania to - przewijanie, przebranie, jedzenie, zabawa. Cztery etapy i wszystkie akcesoria z nimi związane, ale gdzie to wszystko pomieścić? W pojemnej torbie dla mam Lassig Mix'n Match. Do naszej w różowym kolorze dobraliśmy funkcjonalny portfel, który ma wiele przegródek w tym na zdjęcia (dla nas obowiązkowa) i małe wyjmowane etui na karty.

 

Na zdjęciach:

Wózek Stokke Trailz wraz z zestawem letniej tapicerki Stokke Summer Kit / www.stokke.com www.facebook.com/StokkePolska

Zabawka na pałąk - spirala Pies Ninos Les Deglingos / www.facebook.com/LesDeglingosPolska

Zestaw do przewijania, torba, portfel i apteczka Lassig / www.lassig.plwww.facebook.com/LassigPolska