Puszyste i ciepłe kocyki na jesień

Właśnie pożegnaliśmy ostatnie dni lata i przygotowujemy się na chłodniejszą i (według nas) piękniejszą jesień. Kompletujemy dziecięcą garderobę w eleganckie kurtki i czapeczki, ale ważne są również ciepłe i praktyczne akcesoria. Zobaczcie naszą propozycję milutkich kocyków!

 

Na kocyki ze Sklepu Mamowego (Domentor) natknęliśmy się na instagramie i choć sezon był jeszcze typowo letni to zaciekawiły nas kocyki inne niż wszędobylskie minky. Traf chciał, że po kilku dniach napisała do nas Monika autorka bloga www.na-macierzynskim.pl i właścicielka Sklepu Mamowego (Domentor) z propozycją sprawdzenia jej produktów. Byłyśmy bardzo ciekawe jak wyglądają na żywo i jak sprawdzą się po dłuższym użytkowaniu i przede wszystkim po praniu.

 

Monika jako mama dwójki dzieci jest osobą cierpliwą (oj tak!) i dociekliwą. Długo szukała kocyków i bielizny dziecięcej, które spełnią jej wysokie wymagania. Zdenerwowania niską jakością kupowanych produktów, wiecznym brakiem prostych czarnych bodziaków oraz bielizny pod zimowe odzienie, postanowiła stworzyć coś swojego. Półroczne poszukiwania materiałów oraz testowanie ich na własnych dzieciach sprawiły, że stworzyła doskonałej jakości kocyki i bodziaki, bielizno-piżamki oraz śliniaki na ślinienie.

 

Pierwsze wrażenie po rozpakowaniu kocyków opisują dwa słowa: miękkie i puszyste. Takie, że mogłybyśmy się nimi otulić po czubek nosa i nie wychodzić przynajmniej do maja. Prawda jest taka, że kilka razy kocyk w większym rozmiarze był podkradziony :). Materiał jest niezwykle przyjemny dla delikatnej skóry dziecka, ciepły i świetnie się układa otulając maluszka w łóżeczku, czy wózku. Materiał jest oddychający i co najważniejsze posiada znak Oeko- Tex® Standard 100, jest więc m. in. wolny od metali ciężkich czy barwników alergizujących. Świetnie zachowuje się w praniu- nie farbuje, nie mechaci się, nie kulkuje,  ani nie blaknie.  Każdy element kocyka ( i bielizny, która również jest w ofercie Sklepu Mamowego) jest MADE IN POLAND - brawo!

 

 

Wracając do wielkości. Kocyki występują w trzech rozmiarach:

- wózkowy 80 x 90 cm

- "mam trzy latka" 80 x 120 cm

- "jestem sobie starszak" 110 x 140 cm

 

 

Mamy dla Was RABAT - na hasło naszpilkach otrzymacie w Sklepie Mamowym -15% zniżki!