VTech Kidizoom Action Cam - zawsze aktywnie, zawsze z Twoim dzieckiem

VTech Kidizoom Action Cam to zabawka, która pozwoli Twojemu dziecku uwiecznić wszystkie warte zapamiętania chwile i momenty. Stworzona z myślą o najmłodszych, motywuje do aktywnego spędzania czasu.

Action Cam to lekka, wielofunkcyjna kamera dla dzieci, która jest inspirowana profesjonalnymi kamerami sportowymi dla dorosłych. Oprócz standardowych funkcji filmowania i fotografowania, Action Cam posiada opcje dodawania efektów specjalnych i animacji. Inne ciekawe funkcje, które spodobają się każdemu dziecku to np. przewijanie do tyłu i do przodu z różną prędkością, wykonywanie serii zdjęć.

 

Trzy wbudowane gry zapewnią rozrywkę np. podczas podróży samochodem lub pociągiem. Są to: kon­kurs wa­ke­bo­ar­din­gu (zbie­ra­nie mo­net i omi­ja­nie przeszkód), przy­go­da na ro­we­rze gór­skim (zbie­ra­nie gwiaz­dek, omi­ja­nie prze­szkód), sza­lo­ny ka­pi­tan (po­szu­ki­wa­nie okre­ślo­nych za­ba­wek) – ćwi­cze­nie re­flek­su, umie­jęt­no­ści wnio­sko­wa­nia i zro­zu­mie­nia po­le­ceń.

 

Kamerka z serii Kidizoom VTech posiada całkiem rozsądne parametry jak na zabawkę. Wykonuje zdjęcia w rozdzielczości 640x480 pikseli, których karta o pojemności 128MB pomieści aż 600 sztuk w formacie JPG. Natomiast filmy do wyboru w trzech różnych rozdzielczościach: 160 x 120, 320 x 240, 640 x 480 pikseli w formacie AVI.  

W zestawie znajduje się kabel USB do ładowania i zgrywania plików, wodoodporna obudowa i uchwyty mocujące.

 

My testowaliśmy Action Cam na basenie podczas pobytu w Hotelu Senator i korzystaliśmy z wodoodpornej obudowy. Ależ była zabawa! Nurkowaniu i podwodnym fikołkom nie było końca, zabawa z kamerką świetnie zmotywowała dzieciaki do aktywnej zabawy. Każde z nich chciało nagrać swoje wodne wygibasy, dlatego długo i świetnie się bawiliśmy. 

 

Nie próbowaliśmy jeszcze zamocować kamerki na kasku, ale wiemy że jest taka możliwość i z pewnością wykorzystamy ją kiedy tylko zima zagości u nas na dobre!

 

VTech Kidizoom Action Cam to super zabawka dla dzieci w wieku powyżej trzech lat, pomyślcie o niej z okazji zbliżających się Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia. My polecamy!