Kidizoom Smart Watch - wielofunkcyjny gadżet na rękę dla dziecka

Grudzień to miesiąc prezentów, zaczynając od niespodzianek adwentowych, przez Mikołajki, aż do Gwiazdki. Wybór jest ogromny i ciężko zdecydować się na tę jedyną zabawkę. Zegarek, gra, a może aparat? Po co się ograniczać, można mieć wszystkie te funkcje w jednym gadżecie - Kidizoom Smart Watch od Vtech.

Vtech Kidizoom Smart Watch to multifunkcyjny gadżet na rękę dla dzieci od 3 roku życia. Zaprasza do używania zaawansowanej technologii w formie zabawy. To namiastka smartwatchy dla dorosłych, która jest odpowiednio przystosowana dla najmłodszych, tak by była bezpieczna i interesująca.

 

Interaktywny, dotykowy ekran o przekątnej 1,4" kryje za sobą zegarek z możliwością wyboru aż 50 wzorów tarcz (analogowych i cyfrowych). Dodatkowe opcje stoper, czasomierz i alarm zapraszają do nauki o czasie i jego odczytywaniu. Wbudowana kamerka i aparat foto o rozdzielczości 0,3 megapikseli tylko urozmaicają możliwości zabawy w tworzeniu zdjęć i filmów oraz ich kreowaniu z efektami specjalnymi. Zegarek można podłączyć do komputera, aby zgrać lub wgrać pliki. 

 

Kolejna opcja to dyktafon z 5 zabawnymi efektami zmiany głosu, używając ich mieliśmy niezły ubaw!

Które dziecko nie lubi gier? Tablet, komórka, komputer? A może trzy super gry już w zegarku? Detektyw, Zakręcone puzzle, Tańczący palec - nie będzie nudy.

 

Vtech Kidizoom Smart Watch kojarzy nam się z małym Inspektorem Gadżetem. Zdjęcia, nagrywanie, dyktoafon i chwila rozrywki, czyli wszystko czego trzeba dla pomysłowego urwisa.  

 

 A na koniec nasza propozycja granatowej stylizacji dla dziewczynki...