Whisbear czuwa nad spokojnym snem maluszka.

Szumiący miś Whisbear z funkcją wykrywania płaczu CRYsensor stoi na straży spokojnego snu niemowląt. Ukoi podczas kolki, pomoże w zaśnięciu i włączy się automatycznie kiedy dziecko przebudzi się i zapłacze. Przetestowaliśmy go dla Was!

 

Od ponad tygodnia Whisbear towarzyszył w nocy i podczas południowej drzemki piętnastomiesięcznej Wiktorii – mojej córce. W tej recenzji obalam mit, że szumiący miś jest odpowiedni tylko dla noworodków i niemowląt, większe dzieci też odczują jego wsparcie.

 

Przez ostatnie trzy miesiące mała testerka miała problem ze spokojnym i nieprzerwanym snem w nocy. Przyczyn doszukiwałam się w ząbkowaniu (kły i trzonowce w natarciu!), skoku rozwojowym, lęku separacyjnym i zwiększonym apetycie na wieczór. Córeczka zasypiała jak aniołek, lecz w okolicach północy i godziny czwartej nad ranem przebudzała się, kręciła i płakała, a w zaśnięciu pomagała jedynie butelka z ciepłym mlekiem. Próbowałam wszystkiego co przychodziło mi do głowy: kilka specyfików na ząbkowanie, tuliłam i całowałam ze wszystkich sił, dawałam solidną kolację, jednak finalnie Wiktoria w nocy lądowała w naszym łóżku z butlą mleka.

 

 

Przyznam, że kiedy w domu pojawił się Whisbear CRYsensor, nie byłam do końca przekonana do jego efektywności przy rocznym dziecku. Jak bardzo się myliłam dowiedziałam się już po pierwszej nocy. Wiktoria owszem przebudziła się, ale gdy tylko miś „usłyszał” jej pojękiwania i płacz włączał się automatycznie na 40 minut. Fukcja Soft Start/Soft Stop łagodnie włączała i wyłączała jego szum (można również zrobić to ręcznie). Byłam w pełnej gotowości do wstania na równe nogi, ale taka potrzeba pojawiła się w ciągu całego tygodnia tylko trzy razy. To prawdziwy sukces! Kojące działanie szumu okazało się moim wybawieniem, a wszystko dzięki niewielkiemu misiowi.

 

Whisbear oprócz cudownego – szumiącego działania, ma jeszcze kilka plusów. Jest świetną zabawką, jego nóżki i uszka we wzorki przyciągają wzrok, szeleszczą i interesują dziecko, a magnesy wszyte w łapki służą do zaczepienia w dowolnym miejscu (fotelik samochodowy, łóżeczko, czy wózek). To produkt polski, zaprojektowany i szyty jest na terenie kraju – wspierajmy naszych przedsiębiorców!

  

Szumiący miś Whisbear CRYsensor to doskonały pomysł na prezent, jest pięknie zapakowany w ozdobny woreczek i zgrabne pudełko.

www.whisbear.com