Praktyczny prezent dla malucha - wesoła kurteczka KSIM

To już ostatni dzwonek na internetowe zakupy! Zamiast kolejnej zabawki podaruj coś praktycznego, na przykład wiosenno-jesienną kurtkę polskiej marki KSIM.

Wizerunek kurtki – zwierzątka wyróżnia kurtki KSIM na tle konkurencji. To pomysł na zaaranżowanie ciekawych i kreatywnych zabaw na dworze, czy wykonania zabawnych zdjęć do rodzinnego albumu. Niby nic nadzwyczajnego, a jednak wzory i kolory przeniosą dziecko w krainę fantazji i marzeń. Inspiracją i motorem napędowym do stworzenia wdzięcznej kolekcji "dzieciaki-zwierzaki", była mała córeczka właścicieli marki, której wesołe usposobienie znalazło odzwierciedlenie w dwunastu odsłonach kurtek. Niepowtarzalne wzory, krótkie serie świadczą o wyjątkowości każdego produktu.

 

Wiosenno – jesienne okrycie z kapturem jest idealne na zmienną pogodę. Kurtka na cienkiej ocieplinie i pikowanej podszewce, jest zapinana na zamek, posiada także regulacje obwodu na dole za pomocą ściągacza oraz ściągacze na końcu rękawów. Wykonana z wysokiej jakości materiału, który jest wiatroodporny i wodoodporny. 

 

Na co zwróciliśmy szczególną uwagę i za co uwielbiamy KISM?

Firma powstała z potrzeby serca z myślą o dzieciach i dla dzieci, a cały proces produkcyjny odbywa się na terenie Polski. Od momentu zaprojektowania do uszycia, co pozwala czynnie uczestniczyć właścicielom w tworzeniu. Mogą doglądać każdego etapu i detalu wykończenia. W produkcji wykorzystane zostają polskie materiały posiadające certyfikaty jakości i bezpieczeństwa oraz dodatki krawieckie najlepszych krajowych marek. Każda kurteczka szyta jest przez profesjonalny zespół wykwalifikowanych krawcowych, które kładą nacisk na wysoki standard i precyzję wykończenia.  

 

Zapraszamy na stronę marki i do sklepu internetowego www.ksim.pl

Kurteczki dostępne w rozmiarach od 92 do 122.