Zdrowe odżywianie łatwiejsze dzięki Lifefactory

Świeżo wyciśnięty sok, pyszny koktail, domowy izotonik, owoce i warzywa, a może po prostu codzienna porcja zdrowych i zbilansowanych posiłków? Wszystko to z pomocą Lifefactory zabierzesz ze sobą w szklanych produktach, które nie zawierają szkodliwych substancji.

Lifefactory to firma, która łączy design oraz przyjazne środowisku materiały tworząc pełny asortyment bezpiecznych, prostych i wygodnych w użyciu produktów. Wszystkie produkty Lifefactory są wykonane ze specjalnie wyselekcjonowanych, bezpiecznych materiałów produkowanych w USA, Meksyku i Europie. Z łatwością poddają się recyklingowi i nie zawierają toksycznych subtstancji jak Bisphenol A, Bisphenol S czy ftalany (BPA-gree, BPS-free, phtalate-free). 

Ochronne silikonowe rękawy wykonane są z silikonu klasy medycznej i zapewniają pewny chwyt butelki oraz zapobiegają uszkodzeniom. Bogata oferta firmy skierowana jest zarówno do najmłodszych, do starszych dzieci jak i dorosłych i obejmuje butelki, akcesoria do butelek, pojemniki na żywność i szklanki do wina. Są proste w użyciu i nie wymagają instrukcji a ponadto można je zmywać w zmywarce.

Produkty Lifefactory są zaprojektowane tak by mogły być ze sobą miksowane i łączone a do tego mogły służyć jak najdłużej. 

 

Mieliśmy okazję przetestować trzy produkty: butelkę ze słomką dla dorosłych, butelkę dla dzieci oraz pojemnik na żywność. 

Pierwsze wrażenie? Precyzja wykonania i dbałość o każdy detal oraz świetny design. Nie ukrywajmy, że fajny gadżet to plus 1000 do motywacji w zdrowym żywieniu czy wybraniu się na siłownię. 

 

Butelka ze słomką - doskonały wybór dla osób które wybierają domowe soki, koktaile, kompoty, czy izotoniki. Napoje utrzymują swój oryginalny smak, bez posmaku plastiku czy metalu. Dzięki szerokiej szyjce jest możliwość wrzucenia kostek lodu. 

 

Butelka dla dzieci - nasza wersja przeznaczona dla dzieci przedszkolnych i szkolnych. Można również dla młodszych dokupić smoczki lub ustnik niekapek. Silikonowy rękaw, który nie tylko ułatwia pewny chwyt i utrzymanie butelki, ale również zabezpiecza ją w przypadku upuszczenia. Koniec z kupowanymi soczkami!

 

Pojemnik na żywność - designerski wygląd zachwyci każdą Panią domu. Dzięki dostępności różnych kolorów można je dowolnie łączyć i miksować dodając nieco barw w Twojej kuchni. Stworzone do przechowywania przekąsek, sałatek a także idealne na pikniki czy obiad w pracy i szkole. Zarówno pojemnik wykonany z hartowanego szkła jak i silikonowy rękaw mogą być używane w piekarnikach, kuchenkach mikrofalówkach i zamrażarkach.