LEGO DUPLO - idealny prezent od króliczka Wielkanocnego

Klocki LEGO, to zabawki na których widok serce bije mocniej nie tylko maluchom, ale również ich rodzicom. Mieliśmy przyjemność przetestować nowość z serii DUPLO - zestaw Przyczepa dla koni 10807. Naszym zdaniem to doskonały pomysł na prezent od Wielkanocnego króliczka dla dziecka w wieku 2 - 5 lat!

Święta Wielkanocne oprócz aspektów religijnych nieodłącznie skojarzone z zającem. Ten przyjemny futrzak ma w zwyczaju przynoszenie dzieciakom prezentów. Niestety, jak powszechnie wiadomo, zając ma podobnie jak św. Mikołaj ograniczone możliwości i prosi rodziców o pomoc w znalezieniu wymarzonego upominku.

 

 

Klocki LEGO DUPLO zapewniają dziecku kreatywną zabawę, która uczy i rozwija. Testowany przez nas zestaw to nie tylko frajda poprzez budowanie i układanie, doskonałym pomysłem jest odgrywanie scenek. Przykładowe: wyjazd z koniem w daleką podróż na zawody, czy też trening jeździecki z wykorzystaniem przeszkody ze spadającą poprzeczką. 

 

Zestaw zawiera piętnaście elementów, które pozwalają na zbudowanie samochodu z przyczepą, przeszkodę z belką, dwa żółte klocki (mogą stanowić podium na zawodach jeździeckich) oraz trzy figurki: mamę i dziecko oraz czarnego konika.

 

Duże klocki LEGO DUPLO są dwukrotnie większe od standardowych klocków LEGO, dzięki czemu idealnie nadają się dla małych rączek i ogromnej wyobraźni maluchów w wieku 1,5 - 5 lat.