Bielsze i zdrowsze zęby ze szczoteczkami sonicznymi Philips Sonicare DiamondClean

Jeśli marzysz o zdrowych i białych zębach, zamień swoją szczoteczkę na szczoteczkę soniczną Philips Sonicare DiamondClean, która usuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna, zapewniając bielsze zęby i zdrowsze dziąsła.

Szczoteczki soniczne DiamondClean łączą unikalną technologię soniczną z przyjemnym dla oka nowoczesnym designem i są już dostępne w pięciu kolorach: białym, czarnym, fioletowym, różowym i biało-złotym.

 

Szczotkujesz swoje zęby codziennie nawet kilkukrotnie i starasz się robić to po każdym posiłku, ale nadal masz wrażenie, że to za mało? Słusznie! Szczoteczka manualna nie jest w stanie wyczyścić wszystkich trudnodostępnych miejsc z płytki bakteryjnej. Postaw więc na innowacyjną technologię soniczną Philips Sonicare i zamień swoją szczoteczkę na Sonicare DiamondClean! Od dziś dostępną w nowym biało-złotym kolorze!

 

Naszą misją jest pomagać konsumentom wypracować dobre nawyki w zakresie higieny jamy ustnej. Wiemy, że jama ustna to brama do całego organizmu, stan jej higieny ma wpływ na nasz cały organizm. Aby pomóc w utrzymaniu doskonałej higieny jamy ustnej opracowaliśmy linię stylowych i innowacyjnych rozwiązań. Jednym z nich są produkty o pięknym wzornictwie, takie jak nowa odsłona szczoteczki Philips Sonicare DiamondClean z elementami w kolorze różowego złota. Takie produkty pomagają utrzymać prawidłową higienę a także stanowią ozdobę każdej łazienki. Do ich codziennego stosowania nie trzeba nikogo namawiać”, mówi Iza Rogulska Communication Manager Philips Personal Health.

 

Już na pierwszy rzut oka szczoteczka soniczna Philips Sonicare DiamondClean RoseGold wyróżnia się atrakcyjnym wzornictwem. Jej działanie jest oparte na innowacyjnej technologii sonicznej Philips Sonicare, która za każdym razem doskonale oczyszcza zęby. Badania wykazały, że pozwala uzyskać poprawę zdrowia dziąseł już po dwóch tygodniach stosowania, i uzyskać bielsze zęby – zaledwie po jednym tygodniu stosowania.

 

Skuteczność szczoteczki Sonicare DiamondClean opiera się na opatentowanej technologii sonicznej Philips Sonicare, która zapewnia intensywne i dynamiczne czyszczenie za pomocą fali sonicznej oraz wyraźną różnicę dostrzegalną już po pierwszym użyciu.

 

Szczoteczka ma włosie średniej miękkości, które skutecznie, a jednocześnie delikatnie usuwa płytkę nazębną i poprawia zdrowie dziąseł. Główka szczoteczki zamienia pastę do zębów w natleniony, delikatnie spieniony płyn i kieruje go między zęby, na tylne powierzchnie zębów oraz miejsca wzdłuż linii dziąseł, gdzie gromadzi się płytka bakteryjna. Szczoteczka soniczna Philips Sonicare jest do 7 razy skuteczniejsza w usuwaniu płytki bakteryjnej od szczoteczki manualnej! Czyszcząc dokładniej, DiamondClean dodatkowo usuwa przebarwienia i zapewnia o 2 odcienie bielsze zęby już po tygodniu stosowania, jednocześnie poprawiając zdrowie dziąseł w zaledwie 2 tygodnie.

 

Szczoteczka zapewnia dokładną higienę całej jamy ustnej. Posiada 5 programów pracy umożliwiającym dostosowanie sposobu i intensywności czyszczenia do Twoich indywidualnych potrzeb oraz zaleceń stomatologa. Aby szczotkowanie było jeszcze łatwiejsze, zegar Quadpacer odlicza 30 s. okresy, dzięki czemu dokładnie umyjesz każdą część jamy ustnej.

 

Użytkowanie i ładowanie szczoteczki jest bardzo wygodne. Jak na nową technologię przystało, szczotkę można ładować w eleganckiej szklance lub futerale podróżnym za pomocą kabla USB. Po naładowaniu baterii czas pracy urządzenia wynosi aż do trzech tygodni!

 

Poza wspaniałymi rezultatami w postaci zdrowych i białych zębów, DiamondClean to także stylowe wzornictwo. Rączka szczoteczki posiada ceramiczne wykończenie i jest dostępna w pięciu kolorach. Dzięki temu każdy z domowników może używać innowacyjnej pasującej do niego szczoteczki: delikatnej białej, eleganckiej w kolorze czarnym, modnym kolorze ametyst, kobiecej w kolorze różowym czy biało-złotym.

 

Rekomendowane ceny detaliczne brutto modeli Philips Sonicare DiamondClean wynoszą ok. 929 pln:

  • DiamondClean White HX9332/04

  • DiamondClean Black HX9352/04

  • DiamondClean Pink HX9362/67

  • DiamondClean Rose HX9312/04

  • DiamondClean Amethyst HX9372/04