Konkurs - Bielenda Algi Morskie

Dobroczynny wpływ alg na skórę znany jest już od dawna. Wielokrotnie znalazł swoje odzwierciedlenie w powracających trendach kosmetycznych. Nowa linia kosmetyków do pielęgnacji ciała Bielenda Algi Morskie zainspirowana została jednym z najciekawszych i najsilniejszych składników aktywnych i ekstraktów pochodzenia morskiego.

 

Pielęgnacja skóry opierająca się na wykorzystaniu alg oraz innych składników pochodzących z morza jest niezwykle przyjemna i przyjazna dla skóry. W linii znajdują się mleczne olejki oraz kremowe serum w trzech wersjach: nawilżającej, regenerującej i odżywczej. Mleczne olejki to produkty o nowych nietuzinkowych formułach zaskakujące bogactwem właściwości pielęgnacyjnych olejku, a konsystencją przypominające delikatne, lekkie mleczko. Kremowe serum do ciała ma natomiast konsystencję bogatego kremu, a skutecznością odzwierciedla działanie serum. Zawiera mikrokuleczki z witaminą E. Wyjątkowa kompozycja składników aktywnych zawartych w kosmetykach tworzy bogatą morską formułę – „pokarm dla skóry”, która zadba o każdy rodzaj skóry. Wszystkie produkty zawierają innowacyjny szlachetny olejek z mikroalg.

 

Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest pięć zestawów kosmetyków Bielenda:

mleczny olejek do pielęgnacji ciała - regenerujący, kremowe serum do ciała - nawilżające oraz krem do depilacji.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Jak Twoim zdaniem należy zadbać o ciało na wiosnę?

Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone.

 

Zgłoszenia konkursowe wraz z danymi (imię i nazwisko) należy przesłać na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 30.04.2016.

W wiadomości umieśćcie także swój adres oraz klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

 

Bez tej zgody nie będziemy uprawnieni do uwzględnienia nadesłanej odpowiedzi w losowaniu nagród.