LAS. JESIEŃ - ZIMA 2019/20, czyli leśne ubranka w wersji jesienno-zimowej!

Kolekcja LAS powstała z inspiracji Puszczą Białowieską, w której sercu mieszka autorka leśnych ilustracji dla marki Chmurrra Burrra Maria Dek. Ta prastara puszcza jest miejscem zamieszkania wielu gatunków roślin, grzybów, zwierząt, tych sporych, i tych malutkich, które ulubiła sobie Marysia. Ale każdy las jest niezwykły! 

 

Odkrywamy to zawsze, kiedy zabieramy dzieciaki na wycieczkę — wystarczy się na chwilę zatrzymać i poobserwować, posłuchać mowy lasu. Chmurrra Burrra chciałaby zarazić dzieci i rodziców tym zachwytem i zachęcić do tego, żeby jak najczęściej pobyć w LESIE.

W jesienno-zimowej kolekcji znajdziecie mięciutkie bluzki z długim rękawem, wygodne bluzy, kolorowe czapki i kominy. Wszystko zostało uszyte z certyfikowanych materiałów, przyjaznych dziecku i środowisku. Ubrania posiadają certyfikat Oeko-Tex 100. Nadruki wykonano farbami wodnymi przyjaznymi dla dzieci. Dzianiny wyprodukowano i uszyto w Polsce. Kolory, w których utrzymana jest kolekcja przypominają te, jakie znajdziecie w jesiennym lesie: cynamon, ciemną żółć, różne odcienie zieleni, czerwień, wreszcie zimową biel. Do rodziny zwierzątek Chmurrra Burrra dołączyły teraz: nornica, dżdżownica oraz ptaszki. W nowej kolekcji wróciłyśmy również do napisów na ubrankach. Wyczarowane ręką Marii Dek są malarskim manifestem jej i naszego uwielbienia dla środowiska naturalnego. Chcemy, by dzieci nie tylko polubiły las, lecz również wiedziały, jak się w nim zachować i jak docenić jego różnorodność.

Kolekcji towarzyszy - oczywiście! – książeczka, „Żołędziobranie”. Ale tym razem trochę inna niż poprzednie. Mniejsza, w miękkiej oprawie, idealna do włożenia w plecak i zabrania na spacer. Do kolorowania, wymyślania, rysowania i wyklejania. Najlepiej w lesie, albo po spacerze w lesie.

Chodźcie do Lasu jesienią i zimą! 

www.chmurrraburrra.com