Aparat cyfrowy kidizoom Vtech - może pasją Twojego dziecka będzie fotografia?

Zabawki, które wspierają rozwój dziecka spotykamy często, ale jakie zabawki pomogą rozwinąć pasje i zainteresowania? Aparat cyfrowy z serii Kidizoom od Vtech to świetny pomysł na prezent dla małego fotografa. 

Wyjątkowa zabawka pozwala dziecku na tworzenie własnych sesji fotograficznych i kręcenie filmów. Nareszcie zakończy się notoryczne podkradanie rodzicom cyfrówek i smartfonów, bo zabawa aparatem Vtech nigdy się nie nudzi.

 

Jest on niewielkich rozmiarów, więc zmieści się do plecaczka każdego przedszkolaka i można będzie zabrać go na spacer. Jesienny album rodzinny lub świąteczna mini fotorelacja może być dziełem Twojego dziecka, a frajda z uwieczniania ciekawych momentów i zabawnych chwil, może przerodzić się w prawdziwą pasję na długie lata. Od czegoś trzeba przecież zacząć, dlatego aparat cyfrowy kidizoom Vtech został zaprojektowany tak, by idealnie leżał z dziecięcych rączkach. Boczne uchwyty są zabezpieczone gumą, tak by zabawka dobrze się trzymała i była odporna na wstrząsy. Duży podwójny wizjer, 4-krotny zoom cyfrowy, śmieszne efekty specjalne i wewnętrzna pamięć, aż do tysiąca zdjęć to doskonałe parametry na początek nauki fotografowania. Dla bardziej zaawansowanych, Vtech umożliwia pobranie z internetu dedykowanego programu do edycji zdjęć. W ramach relaksu maluch może zagrać w kilka ciekawych gier, które są już zapisane w pamięci wewnętrznej.

 

Podsumowując aparat cyfrowy Kidizoom od Vtech - jest zabawką, która dzięki licznym możliwościom szybko się nie znudzi i zachęci dziecko do aktywnego uczestniczenia w życiu rodzinnym poprzez zabawę w fotografowanie.