Modne trampki to najlepszy wybór na wiosę

W tym sezonie zamieniamy szpilki na modne trampki, pasują do każdego stroju i każdej stylizacji! Wybieramy te z kultową literką N, jest to nasza ulubiona marka New Balance!

Trampki marki New Balance to kwintesencja stylu sportswear w kobiecej wersji. Wysokiej jakości oraz wielobarwny kolor sprawiają, że buty te łączą komfort i modny wygląd. Model Wrt580 ma wyściółkę z tkaniny, podeszwa jest syntetyczna. Mówiąc krótko, perfekcyjne połączenie klasyki i najnowszych trendów.

 

Trampki z kolekcji marki New Balance jak zwykle plasują się wysoko w klasyfikacji modnych dodatków sezonu. Model Mrl420 posiada podszewkę z tkaniny oraz podeszwę z syntetyku. Dla wszystkich fanów obuwia ''sneakers''.

 

New Balance zabiera nas w podróż do krainy najnowszych trendów. Nowy model super modnych trampków gotowy do startu! Model Wr996 posiada wewnątrz wyściółkę z tkaniny. Perfekcyjne połączenie klasyki i najnowszych trendów.

Niskie trampki z kolekcji New Balance to element ubioru, który po prostu musisz mieć. Dla wszystkich miłośniczek obuwia ''sneakers''!

Nowość w kategorii sportswear, niskie trampki z kolekcji marki New Balance! Wykonane ze skóry i z tkaniny koloru beżowego, buty te doskonale sprawdzą się w codziennej eksploatacji. Model Wr996 posiada podszewkę z tkaniny. Giętka podeszwa zrobiona jest z syntetyku. Trampki te idealnie dopełnią stylizację casual w kobiecym wydaniu!