Read More
dbanie o brode

Olejek do brody — co daje? Jak zadbać o brodę?

W dbaniu o swój zarost niezwykle ważne jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków do wzrostu. W tym celu trzeba między innymi postawić na wykorzystanie odpowiednich kosmetyków, które zawierają cenne składniki odżywcze. Świetnym przykładem może być olejek do brody, w którym zawarte jest wiele składników potrzebnych brodzie. Co daje takie olejek i jak zadbać dobrze o brodę?

Read More
maseczki do wlosow

Domowa maseczka na włosy — wystarczą proste składniki

Dziś kobiety i mężczyźni w trakcie pielęgnacji korzystają przede wszystkim z wcześniej wyprodukowanych kosmetyków, które przeszły przez bardzo wiele testów i są nierzadko owocem długotrwałej pracy koncernów kosmetycznych. Wcześniej trzeba było sobie jednak jakoś radzić. Dlatego do dziś istnieje wiele ciekawych, domowych przepisów na maseczki na włosy. Co ważne są one tworzone przy użyciu wręcz banalnie prostych składników. Oto ciekawe domowe maseczki na włosy. 

Read More
elektronika kuchenna

Piekarnik – jak podejść do pierwszego użycia?

Piekarnik kojarzyć może się wielu osobom z zapachem świeżo upieczonego ciasta. Aczkolwiek, często to właśnie tam umieszcza się pieczeń, która po obróbce termicznej, zostanie podana jako danie główne podczas uroczystego przyjęcia. Ciężko tak naprawdę wyobrazić sobie życie bez funkcjonalnego piekarnika, który jest wsparciem dla każdego domu. Nie każda osoba jednak zdaje sobie sprawę z tego, że pierwsze użycie nowego piekarnika, powinno odbywać się według ściśle określonych reguł. Nowy piekarnik – jak powinno wyglądać pierwsze użycie sprzętu?

Read More
romantyczne powiesci

,,Jesienna miłość” – jedna z książek Nicholasa Sparksa

Nicholas Sparks – pisarz urodził się w 1965 roku w USA. W trakcie swojego życia razem z rodziną kilkukrotnie się przeprowadzał. Już jako ośmiolatek zamieszkał razem z rodzicami w Kalifornii. Studiował na Uniwersytecie w Notre Dame. W czasie przerwy wakacyjnej w 1985 roku napisał swoją pierwszą powieść. Do tej pory właśnie ona nie doczekała się jeszcze ekranizacji. Nicholas Sparks z zawodu jest księgowym i w 1988 roku ukończył studia z wyróżnieniem.

Read More

Wieczne peonie w stylowym flowerboxie – prezent dla wyjątkowej osoby.

Piwonie zwane również peoniami to naprawdę wyjątkowe kwiaty, które zachwycają swoim wyglądem. Rośliny te są niezwykle eleganckie i subtelne. Kompozycje kwiatowe z piwoniami w roli głównej są, więc wysoce cenione przez wiele osób. Warto również wiedzieć o tym, że peonie uznawane są za symbol wdzięku, młodości, piękna, obfitości i szczęścia. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób chętnie ofiaruje je swoim najbliższym. Ciekawym pomysłem na wręczenie piwonii jest wybór eleganckiego flowerboxu z tymi kwiatami. Dlaczego warto zdecydować się na takie właśnie rozwiązanie?

Read More
salon fryzjerski

Meble do zakładów fryzjerskich – podstawowe informacje

Zakłady fryzjerskie są częstym widokiem w naszych miastach. Spotykamy zarówno firmy z tradycjami, prowadzące swoją działalność od kilkudziesięciu lat, jak i nowe, otwarte niedawno. Częstsze niż kiedyś korzystanie z usług fryzjera przez naszych rodaków przekłada się na zwiększone zapotrzebowanie na specjalistyczne meble do zakładów fryzjerskich, pozwalające na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Read More
dystrybutor

Październikowe Ekocuda w wersji online!

23 i 24 października br. organizatorzy zapraszają na instagramowy profil Ekocudów, gdzie swoją ofertę zaprezentują producenci oraz dystrybutorzy polskich i zagranicznych marek. Już tydzień przed wydarzeniem transmitowane będą live’y z ekspertkami i ekspertami z branży. Na Ekocudach pojawią się debiutanckie marki, premierowe kosmetyki i… kody rabatowe! Warto skorzystać z tej okazji!

Read More
tworzywa sztuczne

Hybryda bez HEMA – rozwiązanie dla wrażliwych paznokci

Manicure hybrydowy to zdecydowanie najwygodniejsze i najtrwalsze rozwiązanie. To metoda stylizacji, po którą chętnie sięgają kobiety, ceniące sobie elegancki wygląd w każdej sytuacji. Niestety ta metoda nie jest dla wszystkich – ze względu na obecność określonych monomerów, które mogą u niektórych powodować silną reakcję alergiczną. Rozwiązaniem dla wrażliwych paznokci może być nowość na polskim rynku – kolekcja lakierów hybrydowych bez HEMA SoPRO od Silcare. Sprawdź, dlaczego warto sięgnąć po tę bezpieczną alternatywę!

Read More
naczynia krwionośne

Pielęgnacja cery naczynkowej – sprawdź jakich składników w kosmetykach szukać!

Pękające naczynka krwionośne na twarzy czy ciele to problem, z którym zmaga się bardzo wiele kobiet. W większości przypadków przypadłość ta ma podłoże genetyczne, ale na powstawanie „pajączków” mogą też mieć wpływ czynniki zewnętrzne. W zmniejszaniu widoczności naczynek i zapobieganiu ich uszkodzeniom kluczowa jest odpowiednia pielęgnacja skóry. Przedstawiamy 5 składników, których powinnaś szukać w kosmetykach przeznaczonych dla skóry naczynkowej.