• 1
  • 2
  • 3

Deszcz, śnieg i wiatr nie zatrzymają Was w domu, bo zestaw tapicerki Stokke Winter Kit zapewnia najlepszą ochronę przed niesprzyjającymi warunkami. 

Przedszkolak programujący zabawkę w domowym zaciszu? Fisher-Price® przedstawia absolutny hit tej jesieni – Sterowaną gąsieniczkę Code-a-Pillar™, która podczas odkrywczej zabawy uczy dzieci podstaw prostego programowania. Interaktywna zabawka podbija serca maluchów i rozwija w nich ważne cechy: zdolność logicznego myślenia oraz dążenie do osiągania celów i rozwiązywania problemów.

Cztery pory roku, a na każdą z nich Stokke proponuje inny design Twojego wózka. Wraz z nadejściem pierwszych chłodów ubraliśmy naszego Stokke Trailz w zimowy zestaw Winter Kit. Ciepła i gruba tapicerka chroni dziecko przed zimnem, wiatrem, deszczem i śniegiem. Długie spacery w chłodne i mroźne dni będą przyjemnością dla mamy i malucha.

Stokke® z dumą ogłasza , że wyprodukowało sto milionów krzesełek Tripp Trapp® . By to uczcić Stokke wprowadza Kolekcję Jubileuszową Tripp Trapp® Limited Edition, wykonaną z matowego drewna dębowego, ozdobionego wyrafinowanymi detalami.

Grudzień to miesiąc prezentów, zaczynając od niespodzianek adwentowych, przez Mikołajki, aż do Gwiazdki. Wybór jest ogromny i ciężko zdecydować się na tę jedyną zabawkę. Zegarek, gra, a może aparat? Po co się ograniczać, można mieć wszystkie te funkcje w jednym gadżecie - Kidizoom Smart Watch od Vtech.

Świąteczny katalog z propozycjami prezentów, w którym znajdziecie wiele cudowności od Skip Hop i nie tylko. Prawdziwe cuda dla dzieci, jesteśmy totalnie zakochane!

Mata Skip Hop Playspot GEO to doskonałe miejsce do wesołej i aktywnej zabawy maluszka! Jest praktyczna, wygodna i estetyczna. Baw się wzorami i ciesz harmonią we wnętrzu Twojego mieszkania.