Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów art/moda/huhol oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

adidas Originals = Pharrell Williams „HU Holiday”

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów art/moda/huhol oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Pharrell Williams i adidas Originals prezentują trzecią odsłonę kolekcji „Hu”, której głównym przesłaniem jest połączenie wszystkich ludzi na świecie za pośrednictwem miłości, pasji, energii i koloru. Tym razem amerykański muzyk zainspirował się otaczającą nas przyrodą oraz drzemiącymi w niej formami matematycznymi.

Największy wpływ na powstanie nowej linii „Hu Holiday” miało wzajemne oddziaływanie form organicznych i matematycznych, które można zaobserwować w otaczającym nas świecie. Klasyczne dla adidas Originals fasony ozdobiono graficznymi i geometrycznymi wzorami oraz naszywkami.

 

W męskiej odsłonie znajdziemy t-shirty, bluzy i spodnie typu firebird, bluzy z kapturem i kurtki w stylistyce coach. Z kolei odzież damska to przede wszystkim sportowe kroje w nowoczesnym i dziewczęcym wydaniu. Na szczególną uwagę zasługują krótka zadrukowana spódniczka, spodnie dresowe z kantem oraz welurowa bluza. Wszystkie propozycje utrzymane są w prostej, stonowanej kolorystyce. Charakteru nadają im detale – nadruki fullprint, naszywki w kształcie trójkątów oraz napisy w japońskim systemie pisma katakana.

 

Uzupełnienie „HU Holiday” stanowią akcesoria, m.in.: cztery wersje plecaków o różnorodnych kształtach, czapki zimowe z pomponem oraz bucket hat.

 

Najnowsza odsłona „HU” to ukłon w stronę fascynacji ludzką naturą, jej różnorodnością, kreatywnością i mocą. Pharrell Williams umiejętnie połączył elementy sportowego stylu adidas Originals z klasyką i streetwearem, dodatkowo akcentując ich charakter wysmakowanymi szczegółami, które z pewnością docenią fani ulicznego stylu.

 

Kolekcja „HU Holiday” pojawi się w sklepach już 17 listopada 2016 roku.

www.adidasoriginals/pharrell 

 

{gallery}art/moda/huhol{/gallery}