Torba dla mamy i dziecka - sprawdź jak dobrze się spakować

Zdradzimy Wam najprostszy sposób na to jak zapakować torbę na spacer, obiad do teściowej, czy gdziekolwiek na całodzienne wyjście z domu wraz z maluszkiem. Proponowana reguła pakowania sprawdziła się u nas i wielu naszych koleżanek.

 

 

Nazwana przez nas "zasada czterech liter" to nic innego jak:

 

P - PRZEBRANIE. Ubranko na zmianę jeśli przytrafi się awaria. Przemoczona pieluszka, obiadek na koszulce i inne "czarne" scenariusze, które przytrafiają się w najmniej oczekiwanym momencie. Zgadzamy się z zasadą, że "brudne dziecko, to szczęśliwe dziecko", ale czyste dziecko nie jest złe ;). Zabieramy ze sobą właściwie każdą część garderoby, odpowiednio jeśli bobas ma ubrane body i rampers to na zmianę bierzemy taki sam zestaw. Jeśli pobrudzi się tylko jedna część garderoby, nie będzie konieczności przebrania całego dziecka.

 

P - PRZEWIJANIE. Wszystko co potrzebne do przewinięcia: pampersy, mokre chusteczki, maść do delikatnej pupki i coś aby położyć maluszka (mata do przewijania lub otulacz)

 

J - JEDZENIE. Analizujemy w jakich porach będziemy poza domem: śniadanie, obiad, deser i kolacja + picie, wtedy wszystkie te posiłki zabieramy ze sobą. Jeśli niemowlę jeszcze je tylko mleko zabieramy butelki z wodą, termoopakowanie i pojemnik na mleko w proszku. Do tego śliniak, łyżeczka lub pieluszki do wytarcia buzi. 

 

Z - ZABAWA. Coś ekstra co na pewno zainteresuje malucha, a mamie da chwilę spokoju. Ulubiona zabawka, gryzak lub zabawka sensoryczna?

 

Nie zapomnijcie o sobie drogie mamy! W pojemnej torbie znajdzie się miejsce na kilka kosmetyków, telefon i portfel!

 

 

Prezentowana na zdjęciach torba to Lassig.

Więcej informacji o marce znajdziesz na www.fb.com/LassigPolska oraz instagramie @lassigpolska, a ich produkty możesz kupić w sklepie www.fabrykawafelkow.pl

 

 Na zdjęciach widzicie również:

ubranka niemowlęce z bawełny organicznej COODO www.coodoo.pl oraz www.fb.com/coodoforkids

otulacze Lassig  www.fb.com/LassigPolska oraz instagramie @lassigpolska

butelka oraz pojemnik na mleko modyfikowane Beaba www.beaba.pl oraz www.fb.com/beabapolska

kocyk w chmurki Lodger www.muppetshop.pl oraz www.fb.com/muppetshop

gryzak żyrafa Sophie www.zyrafa-sophie.pl

miś Travel Buddy od Mana O'Nani www.manaonani.com oraz www.fb.com/manaonani

Superzabawka MrB od Lullalove www.lullalove.com oraz www.fb.com/lullalovepl