Prawdziwe COODO dla Twojego dziecka

COODO to marka, która urzekła nas nie tylko swoim wspaniałym designem, ale także filozofią i podejściem do produkcji. W opozycji do szeroko pojętej bylejakości, dbałość o najmniejszy szczegół to ich znak rozpoznawczy. Kolekcja, która w każdym zestawieniu Tworzy spójną całość to genialny pomysł, ale zobaczcie sami czym wyróżnia się COODO. Gwarantujemy, że zakochacie się bez pamięci...

 

SIMPICITY | SLOW | POSITIVE ENERGY - wartości, które w sercu nosi COODO.

 

Minimalizm formy i koloru charakteryzuje całą kolekcję marki. Biel, szarość, grafit i musztarda, kolory proste i ponadczasowe, odpowiednie zarówno dla chłopca i dziewczynki. Niby zwyczajne, jednak w swojej kombinacji mają to "coś", czego nie mają inne marki. Prostota jest dla COODO wartością nadrzędną w procesie produkcji, która odbywa się zawsze w poszanowaniu dla środowiska naturalnego i ludzi w nim uczestniczących. Czy zakupy rozsądne i przemyślane, takie które starczą na lata (i nie koniecznie tylko dla jednego dziecka) są jeszcze możliwe? Okazuje się, że tak! Kolekcja COODO umożliwia skompletowanie pełnej garderoby dla Twojego dziecka, przy niewielkiej ilości ubrań. Dzięki spójnej kolorystyce i uniwersalnym wzorom mnogość stylizacji nie będzie miała końca. 

 

Do naszej sesji wybraliśmy dla maluszka: grafitowy rampers, musztardowe body top tank (prążkowane), otulacz bambusowo-muślinowy oraz zestaw pieluszek bambusowo-muślinowych. Od początku wiedzieliśmy, że mamy przyjemność spotkać się z marką niezwykle zaangażowaną. Potwierdziło się to już przy otwarciu paczki, zobaczcie jak estetycznie i precyzyjnie zadbano o każdy szczegół. Miękkość, miękkość, miękkość! W otulaczu chciałybyśmy się po prostu zanurzyć, jest tak delikatny i przyjemny w dotyku (pieluszki również). Piękne ubranka COODO wykonane są z najwyższej jakości bawełny organicznej GOTS, wolnej od pestycydów i środków chemicznych, ponadto nie posiadają wewnętrznych metek, które mogłyby denerwować maluszka. Interlockowa dzianina o wysokiej gramaturze jest niezwykle mięsista i wytrzymała. 

 

Cooda to małe wielkie rzeczy dziejące się w naszym życiu każdego dnia. Sztuką jest umiejętność ich dostrzegania i odpowiedniego celebrowania. Marka COODO ma misję przypominania dorosłym, aby celebrować codzienność, patrzeć uważnie i dostrzegać małe cooda dziejące się każdego dnia wokół nas.

 

Post powstał przy współpracy z marką COODO

www.coodo.pl i www.fb.com/COODOforkids