Magnetibook od Janod - idealna zabawka na jesień

Długo szukaliśmy zabawki idealnej, która w jesiennej aurze zainteresuje malucha i da chwilę wytchnienia rodzicom. Lato pożegnało nas już ostatecznie, odkładamy więc do szaf zabawki ogrodowe i rowerki. Potrzeba nam było czegoś niewielkiego, interesującego i kreatywnego. Wszystkie te wymagania spełniły Magnetibook od Janod, sprawdźcie z nami co to takiego...

 

Wiadomo, że wybór zabawki która spełni oczekiwania rodziców, a więc takiej która zajmie nasze dziecko na dłużej, nie jest prosty. Wszystko zależy od wieku dziecka, jego upodobań i charakteru. Magnetyczne pudełko od Janod to nawet kilka godzin nienudzącego się zajęcia dla dziecka od 3 do 8 lat. Możecie wierzyć lub nie ale w tym małym pudełku zaklęte są rożnego rodzaju kreatywne zabawy, które ku uciesze rodziców nie powodują huraganu w mieszkaniu. Dzięki możliwości ułożenia wielu wzorów nasze dziecko pochmurne popołudnie spędzi na kreatywnej zabawie. Opakowanie wykonane jest ze sztywnego kartonu w formie książki z przegródkami na magnesy i karty, a plansza magnetyczna jest jednocześnie wewnętrzną stroną okładki. Pomysłowe, prawda? Do każdego zestawu dołączone są karty, które mogą stanowić wzór, ale dziecko z pewnością będzie chciało łamać zasady i bawić się swoją wyobraźnią.  

 

 

Największą zaletą magnetibook od Janod, jest to że można ją zabrać wszędzie. Kompaktowa i niewielka, zmieści się większości damskich torebek. Na pewno przed każdą dłuższą podróżą zastanawialiście się co zrobić z marudzącym maluchem w foteliku? Jaką zabawkę wybrać by jazda minęła spokojnie? Magnetyczne pudełko to ideale rozwiązanie także na czas obiadu w restauracji, czy oczekiwania w kolejce do lekarza.

 

 

Po długich testach i porównaniach możemy śmiało okrzyknąć Magnetibook Janod - ZABAWKOWYM HITEM JESIENI!

 

 

Post powstał przy współpracy z Janod Polska www.janod.pl oraz www.fb.com/JanodPolska

Recenzowane Magnetibooki zakupicie w sklepie www.coocoo.pl 

Układanka śmieszna buzia Janod oraz Układanka Dziewczynka Janod.