Ucieknij od codzienności z nową, intrygującą Cologne Intense od Jo Malone London

Jo Malone London przedstawia nowy zapach z kolekcji Cologne Intense. Bronze Wood & Leather przywołuje ciepły zapach skóry przykryty mieszanką drzewnych nut. Na początku dymny, zostaje następnie opromieniony przez popołudniowe słońce. Ożywiony przez intensywny zapach jałowca i świeży grejpfrut, pozostawia na końcu tajemniczą nutę wetiweru.

 

Bogata w drogocenne składniki, kolekcja Cologne Intense została stworzona by rozpalić zmysły zapachami sensualnymi, obfitymi. Bronze Wood & Leather jest zapachem ciepłym, zmysłowym, z lekkim akcentem męskim, jednak z charakterystyczną dla Jo Malone London przejrzystością. Nowością tego zapachu jest zupełnie nieznana dotąd molekuła drzewno-skórzana.

„Bronze Wood & Leather ma dla mnie bardzo seksowny i sensualny wymiar. Pachnie jak skóra, uwodzi i intryguje swoim nowatorstwem, czymś czego dotąd nie spotkaliśmy. Chce się do niego wracać, żeby zasmakować tego zapachu raz jeszcze. Wita nas najwyższymi nutami grejpfruta i jałowca, serwując eksplozję energii, która stanowi charakterystyczny dla Jo Malone London przewrotny i jednocześnie klarowny akcent. By wzmocnić bronze wood i skórę stworzyliśmy dwie drzewne nuty zapachowe, jedną w sercu i jedną w bazie zapachu. Ciepła drzewna nuta uzupełnia bronze wood, w której została zawarta wetyweria, drzewo sandałowe i drewno cedrowe. Na podstawę zapachu składają się zaś uzależniająca skórzana nuta zapachowa, w mojej ocenie szczególnie seksowna, kuszący surowy materiał wzmocniony przez dymny zapach drewna – nieco paczuli, drzewa gwajakowego oraz cyprysowego. Właśnie dzięki temu podstawa jest tak intensywna i dodaje zapachowi innych oblicz.” MARIE SALAMAGNE, MASTER PERFUMER