5 wygodnych looków do pracy w domu na każdy dzień tygodnia

Stylizacje do pracy

Eleganckie szpilki, ołówkowa spódnica i jedwabna koszula idą na urlop. Home office i akcja #zostanwdomu wprowadziły zmiany również w naszej codziennej stylizacji. Tym razem stawiamy na super wygodne ubrania. To już czas, abyś miała je w swojej garderobie – na każdy dzień tygodnia!

Praca w domu sprzyja spędzeniu całego dnia w piżamie i pod kołdrą. Jeśli jednak zależy Ci na efektywności i kreatywności, podobno lepiej jest usiąść do biurka i zmienić nocny strój na wygodne ubranie. Może to być lekka maxi sukienka, luźne spodnie i bluzka czy top i miękka spódnica. Możliwości jest wiele, ważne jednak, aby postawić na dobrej jakości materiał, przyjemny dla ciała oraz komfortowy krój.

Poniedziałek: 2w1 – miękkość i lekkość

Poniedziałek 8:55. To już czas wstawać, w końcu pracę rozpoczynasz o 9:00. Zacznij ten tydzień komfortowo. Załóż luźne, lekkie spodnie z wegańskiego cupro i modalu. Wybierz ulubioną bluzkę. Zanim rozpoczniesz pracę zaparz kawę i zjedz pożywne śniadanie. Miłego tygodnia!

Wtorek: maxi komfort

Wydaje się, iż poniedziałek to najcięższy dzień tygodnia, ale masz już go za sobą. Do weekendu coraz bliżej. Dla urozmaicenia dziś postaw na maxi sukienkę. Wykonana została z ultra miękkiej wiskozy, która delikatnie otula ciało. Po dwóch stronach ma długie rozporki, zapewniające swobodę ruchu. Gdybyś nie mogła się więc od rana rozbudzić, wykonaj kilka pajacyków, w tym looku to możliwe!

Środa: super sukienka

Środa, 8:58. Prawdopodobnie pierwsze dwa dni tygodnia były bardzo intensywne, dlatego w kolejny dzień możliwe, że pozwalasz sobie pospać dłużej. To więc idealny moment na założenie wygodnej sukienki oversize. Pamiętaj o porannej owsiance, doda Ci energii na cały dzień.

Czwartek: modny wystrój

Prawdopodobnie zaczynasz tęsknić za biurem, dlatego, aby choć trochę stworzyć jego klimat postaw na elegancki strój, ale w komfortowym wydaniu. Super modny, lekki bieliźniany top zestaw z delikatnie opływającą ciało spódnicą w oliwkowym odcieniu. PS. Już tylko dwa dni do weekendu!

Piątek: swoboda i luz

Nadszedł piątek. Postaw na swobodny look. Oversizowa bluzka i przyjemne w dotyku długie spodnie o prostym kroju to duet idealny. Pozostań w nim cały dzień, a wieczorem skomponuj go z popcornem i dobrym filmem. Miłego weekendu!

Praca w domu to dla wielu z nas wciąż nowe zjawisko. To ważne, aby zapewnić sobie jak najlepsze warunki do jej wykonywania. Skupieniu sprzyja komfortowe ubranie, ale także dużo zieleni w postaci kwiatów doniczkowych, świeże powietrze w pokoju oraz dobrze oświetlone miejsce pracy. Koniecznie o tym pamiętaj.

0 Replies to “5 wygodnych looków do pracy w domu na każdy dzień tygodnia”