Arezzo Crystals – luksus zamknięty w krysztale

hutniczy kunszt

Umywalki marki Arezzo Crystals to połączenie hutniczego kunsztu, precyzji wykonania oraz pięknej formy z mieniącymi się w świetle zdobieniami. Kolekcja obejmuje 5 wzorów umywalek: Novara, Biella, Imperia, Lucca, Ravenna, które dostępne są w bogatej ofercie kolorów w zależności od palety RAL. W ten sposób marka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy pragną stworzyć w swojej łazience wyjątkowe i ekskluzywne miejsce. Umywalki wykonywane są ręcznie zgodnie z najwyższymi wymogami i standardami rzemieślniczymi.

Efekt diamentu dla każdego

Kryształowe umywalki Arezzo Crystals obok funkcjonalności oferują niezwykłe piękno, precyzję wykonania oraz przysłowiowy blask oszlifowanego diamentu. Dzięki nieskazitelnej czystości i silnemu połyskowi stanowią gustowny akcent w wystroju wnętrz. Arezzo Crystal z pewnością stanowi rozwiązanie dla pragnących wprowadzić do aranżacji łazienkowej element, który nada eleganckiego i wysublimowanego charakteru całemu pomieszczeniu. Kryształ na szczęście nie jest już tak często kojarzony z czasami PRL jak kiedyś. Dziś bezsprzecznie wiąże się ze stylem klasycznym i glamour. Kryształowe umywalki mogą być jednak zastosowane również w nieszablonowych połączeniach. Doskonale sprawdzą się one w pomieszczeniach zaaranżowanych w stylu nowoczesnym, boho, art deco, industrialnym oraz vintage. Są również elastyczne pod kątem połączenia ich w estetyczny sposób z elementami z różnych materiałów, np. drewna, ceramiki czy kamienia.

Fokus na umywalki

Kryształ uznawany jest za najszlachetniejszy rodzaj szkła. Nie ma sobie równych, jeśli chodzi o przejrzystość i blask. Natomiast umywalki są często niedocenianym elementem w aranżacji łazienki. W trend poszukiwania nowych rozwiązań dla łazienkowych wnętrz wpisuje się misja Arezzo Crystals. Jeden, wyjątkowy dodatek może sprawić, że wnętrze zyskuje niesamowity efekt. Tym idealnym dodatkiem jest kryształowa umywalka. Dla tych, którzy nie chcą ograniczać się jedynie do jednego elementu z kryształu, marka zaplanowała wprowadzenie kolejnych dodatków ze szkła kryształowego takich jak mydelniczki, pojemniki na patyczki higieniczne czy waciki kosmetyczne. Warto dodać, że modele umywalek w kolorze są ręcznie malowane.

Skąd pochodzi nazwa marki? Arezzo to włoskie miasto w pięknej, słonecznej Toskanii. W swojej historii miasto wzbogacało się dzięki masowej produkcji biżuterii, do dziś istnieje tam pełno salonów jubilerskich. Taka też jest marka Arezzo Crystals – oddaje symbol bogactwa i artystycznego kunsztu ukierunkowanego na piękno.

0 Replies to “Arezzo Crystals – luksus zamknięty w krysztale”