Dowiedz się, jak znaleźć męską piżamę dla ciebie!

pidzama meska

Piżama to często zaniedbywany, czasami wręcz ignorowany element męskiej garderoby, choć  niesłusznie. Dzięki dobrze dobranej  piżamie czujesz się  komfortowo i prezentujesz się lepiej. Ładna piżama męska to również ważny element dobrej prezentacji podczas wyjazdu na konferencje biznesowe, czy inne wydarzenia. Jak jednak dobrać sobie piżamę, które będzie dawała ci poczucie wygody, a jednocześnie pasowała do ciebie i wyrażała twoją osobowość?

Tkaniny i rodzaje

W sklepach znajdziemy wiele rodzajów piżam męskich . Możesz wybierać między piżamami jedno- oraz dwuczęściowymi lub postawić na samą bieliznę w jako piżamę. Ta jednak będzie gorzej prezentować się na wszelkiego rodzaju wyjazdach. Kolejną ważną decyzją jest materiał, z którego będzie uszyta twoja piżama. Najczęściej używana przy produkcji piżam jest bawełna, głównie z powodów praktycznych, czyli cenie i łatwości obróbki. Dodatkowo bawełna jest materiałem preferowanym, jeśli kupujesz bieliznę nocną. Jeśli potrzebujesz piżamy, w której możesz pokazać się przed twoim przełożonymi, postaw na satynę. Satyna wygląda elegancko, ekskluzywnie, jednak ma jedną wadę- słabo przepuszcza powietrze. Dlatego lepiej ubierać ją w zimne noce.

Zamiast satyny możemy wybrać piżamę z jedwabiu, która będzie prezentować się jeszcze bardziej elegancko. Wiskoza to materiał sztuczny, który łączy zalety bawełny i jedwabiu. Łączy bowiem bawełniany komfort z jedwabną klasą. Niestety, łatwo się odkształca. Warto również zaopatrzyć się w wiele zestawów, odpowiednich do pór roku. Tu należy patrzeć na długość i grubość. Piżamy męskie, grube i długie nadadzą się na zimę, a krótkie na gorętsze pory roku.

Wzory i kolory

Skoro jesteś już rozeznany w bardziej technicznych elementach wyboru odpowiedniej piżamy, skupmy się na wyborze odpowiedniego koloru i wzoru, który zapewni ci widoczność i ekspresję swojego ja. Piżamy męskie można znaleźć w wielu wzorach i kolorach. Klasycznym wyborem wzoru będzie krata albo paski. Jeśli chcemy podkreślić nasze zamiłowanie do danego serialu czy filmu, możemy kupić sobie  piżamę z odpowiednim nadrukiem. Taka piżama męska dobrze pokaże nasze zainteresowania i to, kim jesteśmy. Wśród płci męskiej szaleją również piżamy najprostsze, czyli jednokolorowe. Jeśli potrzebujesz jej na formalny wyjazd, najlepiej postawić na zimne kolory czy czerń oraz klasyczne wzory, czyli kratę, paski czy  jednokolorowość.

Ciekawym pomysłem jest również kupienie jednoczęściowej piżamy-przebrania, dzięki której możemy wyróżnić się na każdym piżama party. Dzięki takim nocnym kostiumom możesz przebrać się, za psa, kota, krowę czy jednorożca. Piżama to również dobry pomysł na prezent, jeśli znasz rozmiar i gust osoby, której kupujesz prezent. Doskonale do tego nadadzą się piżamy przebrania, które mogą podkreślić pozytywne cechy osoby, której kupujesz prezent, albo bardziej luksusowe stroje, które zachwycą i zaskoczą osobę, dla której szykujesz prezent.

Nie poddawaj się więc nudzie w swojej piżamowej garderobie i zamiast stawać na nudne i bezkształtne wzory, znajdź piżamę dla siebie, w której będziesz czuł się wyjątkowo!

0 Replies to “Dowiedz się, jak znaleźć męską piżamę dla ciebie!”