Sprawdź listę prezentów dla dzieci według ich wieku.

Kolekcja LAS powstała z inspiracji Puszczą Białowieską, w której sercu mieszka autorka leśnych ilustracji dla marki Chmurrra Burrra Maria Dek. Ta prastara puszcza jest miejscem zamieszkania wielu gatunków roślin, grzybów, zwierząt, tych sporych, i tych malutkich, które ulubiła sobie Marysia. Ale każdy las jest niezwykły! 

Grupa LEGO we współpracy z National Geographic Kids wprowadziła na rynek nowe zestawy LEGO® Friends Sea Life Rescue, by podkreślić jak ważna jest ochrona oceanów i zainspirować małych biologów morskich jutra.

Kompletowanie wyprawki dla noworodka to nie lada wyzwanie. To wręcz prawdziwa sztuka, żeby o niczym nie zapomnieć, wybrać to, co najlepsze i najbezpieczniejsze dla tego Małego Cudu, który lada moment pojawi się na świecie. Jeśli Ty również stoisz przed wyzwaniem kompletowania wyprawki dla Maluszka, to z tego artykułu dowiesz się o 10-ciu najpotrzebniejszych rzeczach, które powinny znaleźć się w wyprawce.

 Czy lalka może być modową influencerką? Rozum podpowiada – „nie”, ale serce mówi jedno – może być nią tylko Barbie. W tym roku najpopularniejsza na świecie lalka i ikona mody obchodzi swoje 60-te urodziny. Od lat inspiruje kulturę masową i sama z niej czerpie, raz za razem zmieniając swój wizerunek. Była muzą takich projektantów jak Oscar de la Renta, Karl Lagerfeld czy Jeremy Scott. W tym roku jej jubileusz uczciły kolejne modowe i urodowe brandy.

Przez dwadzieścia lat Karolina występowała w kampaniach i pokazach dla najlepszych, luksusowych marek i tytułów mody na całym świecie. Niedawno Karolina rozpoczęła swoją najważniejszą podróż - jako matka dwójki dzieci. Kolekcja CYBEX by KAROLINA KURKOVA ma swój światowy debiut dziś, 1 marca i dedykowana jest nowoczesnym mamom oraz świadomym mody ojcom.

 

Przedszkolak programujący zabawkę w domowym zaciszu? Fisher-Price® przedstawia absolutny hit tej jesieni – Sterowaną gąsieniczkę Code-a-Pillar™, która podczas odkrywczej zabawy uczy dzieci podstaw prostego programowania. Interaktywna zabawka podbija serca maluchów i rozwija w nich ważne cechy: zdolność logicznego myślenia oraz dążenie do osiągania celów i rozwiązywania problemów.