Gdy zapada wieczór, otoczenie zmienia swoje oblicze. To, co niewidoczne za dnia, staje się jasne po zmroku. Do gry wkraczają wyjątkowi scenarzyści. Rzucając światło na oryginalne elementy architektury zewnętrznej, projektują nastrojową przestrzeń. Reflektory Kuboid marki [LND] dzieląc się swoją doskonałością kształtu i prostotą formy, nadają bryle budynku nowy wymiar.
W świetle reflektorów
Główną rolą projektorów oświetleniowych jest eksponowanie uroku obiektów oraz podkreślanie ich walorów estetycznych. Te rozwiązania to sprawdzony sposób na wydobycie charakterystycznych wyróżników fasady budynków, struktury, elementów zdobniczych czy unikatowych, a nawet zabytkowych cech. Dzięki nim możemy doświetlić wybrane strefy otoczenia, a także – w subtelny sposób wydobyć z mroku mniejszą architekturę ogrodową – fontanny, drzewa i krzewy. Przykładem tego typu rozwiązań są reflektory zewnętrzne włoskiej marki [LND].
Magia prostoty
Seria Kuboid została stworzona zarówno z myślą o obiektach mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej. Przemyślana, kompaktowa i minimalistyczna forma sprawia, że w nieinwazyjny sposób integrują się z otoczeniem i architekturą zewnętrzną – o różnym stylu i charakterze.
Kuboid marki [LND] to projektory z opcją montażu ściennego, sufitowego i podłogowego – także bezpośrednio w gruncie. Sześcienny korpus, dostępny w wykończeniu proszkowym czarnym, białym, grafitowym i oksyda, jest regulowany w zakresie 120° na osi poziomej i 90° na osi pionowej. Dzięki temu bez większych trudności możemy ustawiać kąt padania strumienia światła – w zależności od oczekiwanego efektu. Reflektory dostępne są w trzech wymiarach – 90, 120, 160, w wariancie ze szkłem mlecznym i opalowym, a także z wiązką światła punktowego, kątowego (30°, 45°) oraz rozproszonego.
Stopień ochrony IP67 oznacza z kolei, że projektory Kuboid marki [LND] są odporne na szczególne warunki zewnętrzne, takie jak pył czy chwilowe zanurzenie. Są zatem idealnym wyborem do oświetlania przestrzeni wokół domu – fasad, werand, wejść, i podkreślania unikalnych walorów architektonicznych.
0 Replies to “Perfekcja i funkcjonalność do sześcianu”