Redken pionierem profesjonalnych usług pielęgnacyjnych. 

Płyny micelarne łączą w sobie funkcję oczyszczania i pielęgnacji. A do tego są naprawdę multifunkcyjne – z powodzeniem zastępują mleczka, żele do mycia twarzy i płyny do demakijażu. W czym tkwi sekret tajemniczych miceli?

 

Kiedy w radiu na okrągło puszczają świąteczne piosenki, a galerie handlowe zaczynają pękać w szwach, oznacza to tylko jedno…ŚWIĘTA! Na samą myśl o nich, mimo mroźnej pogody za oknem, robi się jakby cieplej. To czas obdarowywania się dobrym słowem no i oczywiście uwielbianymi przez wszystkich prezentami. Hi hybrid dobrze o tym wie, dlatego w tym roku marka przygotowała aż cztery różne warianty zestawów prezentowych.

Piękno i zdrowie skóry są wyraźnie „zagrożone” przez środowisko: zmęczenie, stres, zanieczyszczenie. Te czynniki osłabiają ochronną warstwę hydrolipidową skóry i wytwarzają wolne rodniki o wyjątkowej sile utleniającej, co prowadzi do stresu oksydacyjnego i przyspieszenia starzenia się skóry, która absorbuje tyle samo zanieczyszczeń co płuca. Eau Thermale Avène wprowadza nową linię A-Oxitive z kompleksami tarczy antyoksydacyjnej i regeneracyjnym, która przeciwdziała pierwszym oznakom starzenia się i utracie blasku… 

Poznaj najlepsze oczyszczanie po aktywności fizycznej, które nada Twojej skórze świeży  i zdrowy blask. Profesjonalne oczyszczanie skóry po aktywności fizycznej.

Słoneczne dni na plaży, długie podróże, wysoka temperatura. W wakacje nasza skóra poddawana jest wielu próbom. Dlatego wraz z ich końcem powinniśmy położyć szczególny nacisk na pielęgnację zaczynając od… kąpieli.

Perfekcyjna cera na wyciągnięcie ręki. Za pomocą jednego gestu, wygładzająca baza bez dodatku kolorowych pigmentów, koryguje oznaki intensywnego trybu życia i wpływu środowiska miejskiego.