ZADBAJ O SWOJĄ SKÓRĘ PO LECIE Z TEOXANE!

regeneracja

Letnie miesiące za nami, najwyższa pora pomyśleć o dawce regeneracji dla skóry zmęczonej intensywnym działaniem słońca. Kluczowe będzie przywrócenie jej odpowiedniego poziomu nawilżenia, sprężystości i gęstości, z czym w parze przyjdzie także blask i młodzieńczy wygląd. Tak szerokie, kompleksowe działanie zapewni odpowiednio dobrana profesjonalna pielęgnacja – zarówno w postaci zabiegów, jak specjalistycznych kosmetyków od TEOXANE!

Pierwszym krokiem w przywróceniu skórze nawilżenia i blasku, po obciążających ją letnich miesiącach, mogą być profesjonalne zabiegi kosmetyczne. Branża medycyny estetycznej posiada w ofercie wiele do zaoferowania w tej kwestii. Zabiegiem, który wyróżnia się nie tylko wysoką skutecznością, ale również niską inwazyjnością, jest mezoterapia. Będzie ona doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, pragnących przywrócić skórze twarzy, szyi i dekoltu doskonałą, wręcz młodzieńczą formę.

TEOSYAL® PURESENSE REDENSITY 1

Nie bez znaczenia pozostają użyte w trakcie zabiegu specjalistyczne preparaty, a kuracja z użyciem TEOSYAL® PureSense Redensity 1 wyróżnia się wyjątkową skutecznością. Jej działanie bazuje na formule łączącej wysokiej klasy kwas hialuronowy i wyselekcjonowane składniki regeneracyjne, jak: aminokwasy, antyoksydanty, minerały oraz działającą ochronnie witaminę B6. TEOSYAL® PureSense Redensity 1 znacząco poprawia nawilżenie skóry, wygładza drobne zmarszczki, redukuje cienie i przywraca cerze blask. Twarz wygląda na wypoczętą, a skóra na szyi i dekolcie jest zadbana oraz dogłębnie odżywiona. Produkt wprowadzany jest do skóry za pomocą iniekcji, podczas zabiegu mezoterapii, który polega na precyzyjnej śródskórnej jego aplikacji w problematycznych okolicach. Najlepsze rezultaty uzyskuje się wykonując serię 3-4 zabiegów.

TEOSYAL ® RHA 1

Doskonałym dopełnieniem mezoterapii z użyciem TEOSYAL® PureSense Redensity 1 jest zastosowanie preparatu Teosyal® RHA 1. Jest to częściowo usieciowany dynamiczny żel na bazie kwasu hialuronowego. Jego działanie opiera się na efekcie natychmiastowego wypełnienia, np. drobnych zmarszczek mimicznych lub zmarszczek powstających w przebiegu procesów starzenia, szczególnie spowodowanych nadmierną ekspozycją na działanie promieni słonecznych. Mezoterapia z użyciem wspomnianych preparatów zapewnia intensywne odżywienie, zagęszczenie, napięcie i kompleksową poprawę kondycji skóry, precyzyjnie wypełnienie drobnych linii i zmarszczek w dynamicznych obszarach twarzy, przeciwdziała pojawianiu się oznak starzenia się cery, a także wyrównuje jej koloryt.

KOSMETYKI NAWILŻAJĄCE

Profesjonalne zabiegi są jedynie częścią idealnej rutyny pielęgnacyjnej, pozwalającej przywrócić skórze blask i nawilżenie po lecie. Równie ważne jest codzienne dbanie o uzyskane efekty, które dają, na co dzień. Niezastąpione będą tu odpowiednio dobrane, specjalistyczne kosmetyki o zaawansowanych formułach. W przypadku skóry wymagającej intensywnej regeneracji i nawilżenia po lecie, doskonałym rozwiązaniem będzie pielęgnacja zgodna z protokołem Teoxane do skóry odwodnionej.

0 Replies to “ZADBAJ O SWOJĄ SKÓRĘ PO LECIE Z TEOXANE!”