Bezpłatne szkolenie z podstaw wiedzy o winach

Szkolenie z win

Wolny czas związany z koniecznością pozostania w domach będący następstwem pandemii koronawirusa można wykorzystać m.in. na zdobycie lub poszerzenie wiedzy i umiejętności. Firma Kondrat Wina Wybrane w ramach swojej działalności prowadzi cykl warsztatów winiarskich online. Najbliższy, bezpłatny „Kurs podstawowej wiedzy o winach” pod hasłem „Korek czy zakrętka” już 28 kwietnia (wtorek) o godz. 18:30.

– W związku z aktualną sytuacją rozszerzyliśmy naszą ofertę o szkolenia online. Część z nich oferujemy bezpłatnie, tak jak np. „Kurs podstawowej wiedzy o winach”, dzięki któremu każdy może zdobyć podstawową wiedzę m.in. w zakresie rodzajów win, szczepów winorośli, a także o tym jak degustować wino. Szkolenia prowadzone są w taki sposób, by rozwinąć zarówno nasze umiejętności teoretyczne jak i praktyczne. Warsztaty online rozpoczęliśmy w marcu i niezmiennie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego układamy już harmonogram na maj. Serdecznie zapraszam zarówno osoby, które dopiero chcą zaznajomić się z winnymi terminami, jak również tych, którzy pragną rozszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie. – mówi Mikołaj Kondrat, Prezes Kondrat Wina Wybrane.

Czego nauczymy się na winnych warsztatach?

Podczas najbliższego, bezpłatnego szkolenia nauczymy się podstawowej wiedzy o winach, m.in.: jakie są zalety i wady korka oraz zakrętki, jakie są rodzaje winorośli, jak rozróżniać smaki i zapachy, a także wina lekkie od ciężkich, czym różnią się wina z poszczególnych regionów, a także jak degustować wino. Szkolenie prowadzone będzie na żywo więc każdy ze słuchaczy na zakończenie będzie mógł zadać prowadzącemu nurtujące go pytania. Webinar odbędzie się na fanpage’u firmy Kondrat Wina Wybrane 28 kwietnia 2020 (wtorek) o godz. 18.30. W najbliższym czasie planowane są również szkolenia tematyczne, m.in. wina hiszpańskie i włoskie.

Kurs poprowadzi Marcin Zatorski, który od ponad dekady profesjonalnie zajmuje się degustacjami, kursami i szkoleniami z zakresu wiedzy o winach na wszystkich poziomach.Więcej informacji o najbliższych warsztatach znajdziemy na stronie internetowej www.marekkondrat.pl/  oraz facebooku: facebook.com/KondratWinaWybrane

O firmie Kondrat Wina Wybrane

Kondrat Wina Wybrane to autorski koncept winiarski Marka Kondrata, który zajmuje się szkoleniami z wiedzy o winie, degustacjami, a także importem i sprzedażą win z całego świata. Firma organizuje również wyjazdy do najlepszych winnic w Europie i na świecie. Misją Kondrat Wina Wybrane jest ukazanie winnego świata w przystępny i zrozumiały dla każdego sposób, a także wsparcie w doborze odpowiednich win zarówno klientów indywidulanych, firm jak i branży HORECA.

0 Replies to “Bezpłatne szkolenie z podstaw wiedzy o winach”