Pielęgnacja w czterech krokach z serią Rewitalizacja od Herbapol Polana

regeneracja

Bardzo często powrót z długo wyczekiwanego urlopu wiąże się nie tylko z pięknymi wspomnieniami, ale również z „pamiątką” w postaci gorszej kondycji skóry, która wymaga intensywnej regeneracji. Po kontakcie ze słońcem, słoną wodą czy wiatrem cera potrzebuje rewitalizacji i dogłębnego nawilżenia. Taką dwukierunkową pielęgnację można zaserwować swojej skórze z produktami z serii Rewitalizacja od marki Herbapol Polana. Dzięki temu, u progu jesieni, będzie można cieszyć się piękną i zdrową skórą.

W trakcie wakacyjnych wyjazdów korzystamy z pięknej pogody i uroków danego miejsca pełną piersią. Czas relaksu i cieszenia się upałami to jednak prawdziwe wyzwanie dla naszej skóry, która po wakacjach często jest przesuszona, a powstałe przebarwienia i brak elastyczności nie dodają jej uroku. Gdy skóra twarzy wzywa S.O.S., należy sięgnąć po kompleksową, wieloetapową pielęgnację, zapewniającą regenerację, np. serię produktów rewitalizujących od Herbapol Polana.

Receptury produktów Herbapol Polana zostały oparte o wyciągi i ekstrakty z ziół oraz roślin. W ten sposób stworzono niepowtarzalne kompozycje oddziałujące na skórę dwukierunkowo – od wewnątrz i od zewnątrz – niczym najlepszy zabieg pielęgnacyjny. Dzięki połączeniu najnowszych technologii z mocą natury skóra po sezonie wakacyjnym może wyglądać zdrowo, witalnie i promiennie. Co zrobić, by uzyskać tak spektakularny efekt? Wystarczy pamiętać o  kilku prostych (i bardzo przyjemnych!) krokach pielęgnacyjnych.

#Rewitalizacja

Pierwszym krokiem w pielęgnacji regeneracyjnej jest dokładne oczyszczenie skóry. Na oczyszczoną twarz warto nałożyć specjalną maseczkę, której bogactwo składników dogłębnie odżywi skórę i odbuduje komórki, przywracając promienny, zdrowy wygląd, gładkość i elastyczność. Regenerująca maseczka Herbapol Polana z ekstraktami ze stokrotki, kocanki, białej wierzby i zielonej glinki, przyniesie prawdziwą ulgę zmęczonej skórze.

#Turboregeneracja

Tak przygotowana skóra jest gotowa na przyjęcie koktajlu dobroczynnych składników. Te można znaleźć w serum olejowym – kosmetyku, który jak żaden inny odnawia komórki skóry i przywraca jej zdrową kondycję. Serum olejowe z serii Rewitalizacja od Herbapol Polana ma lekką konsystencję i bogaty w składniki aktywne skład. Doskonale regeneruje, rozświetla i wygładza skórę. Ekstrakty z malwy, stokrotki i czarnuszki dogłębnie nawilżają, rewitalizują i wzmacniają komórki, tworząc barierę chroniącą przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych.

#ZaawansowanaPielęgnacja

Rewitalizujący krem-serum to kropka nad „i” w codziennym rytuale pielęgnacyjnym. Jego bogata formuła sprawia, że przez wiele godzin skóra jest odpowiednio regenerowana i wzmacniana. To must-have dla wszystkich, których skóra po sezonie letnim potrzebuje kosmetyków, realnie poprawiających jej wygląd i kondycję. Krem-serum z wyciągiem ze stokrotki, kocanki i łopianu rewelacyjnie odżywi, nawilży i zregeneruje cerę, dzięki czemu znowu będzie idealnie miękka, gładka i odżywiona.

#HolistycznaOdnowa

Dbałość o skórę to nie tylko preparaty stosowane od zewnątrz. Niezwykle istotna jest również pielęgnacja od wewnątrz, np. za pomocą bogatych w dobroczynne składniki esencji, które zapewniają dogłębną regenerację. Naturalny suplement diety Herbapol Polana z koenzymem Q10 to doskonały sposób na rewitalizację skóry od wewnątrz. Preparat zawiera m.in. ekstrakt z liści pokrzywy, cynk i niacynę, które wzmacniają i regenerują skórę, przywracając jej blask i świeży, promienny wygląd.

0 Replies to “Pielęgnacja w czterech krokach z serią Rewitalizacja od Herbapol Polana”